Предложения партнеров

Опрос

К чему приведет отмена депутатской неприкосновенности?

Все опросы

Спецпроекты

Форум

Голосував "по приколу"? Тоді не "по приколу" воюватимеш!

Овод

30.03.2019 19:06
Жила собі велика родина. І була вона незадоволена батьком – той часто сварив дітей, міг випити, бував черствим і скупим. І от вирішила родина віддати батька в будинок для літніх людей. А неформальним головою в родині став один з синів – не найстарший, але дуже амбітний і відносно чесний.

І був у тої родини сусід: пияка, бандюган, колишній зек. Він вже незаконно забрав собі частину ділянки біля будинку родини. Але поки батько жив з родиною, то сяк так давав відсіч нахабному сусідові. А коли батька віддали в будинок для літніх, син, який почав виконувати функцію голови сімї, пішов домовлятися з сусідом. Тільки-но син увійшов у сусідський будинок, то сусід схопив його з комір, мокнув декілька разів в унітаз, а потім викинув на вулицю зі словами: «а тєпєр,сукі, я вєсь ваш дом і вєсь участок забєру, а ви на уліце будєтє подихать!».

До чого я веду, ви, в принципі зрозуміли. Додам лише: якщо ви готові внаслідок недолугих дій обраного вами кандидата лягати (не доведи Господь!) під російські танки на Хрещатику або дозволите своїм дітям іти під них лягати, тоді так, голосуйте за такого кандидата. Тоді будете принаймні чесними і відповідальними перед самим собою. Якщо не готові – то 20 разів подумайте, кого обиратимете завтра!

#ГолосуюНеПоПриколу

Ответить

Комментарии доступны только для зарегистрированных пользователей. Пожалуйста или зарегистрируйтесь

Полезное

Главное