Предложения партнеров

Опрос

Как вы оцениваете меры украинских властей по борьбе с эпидемией коронавируса?

Все опросы

Спецпроекты

Форум

28-й год независимости в «совке», перекрашенном в сине-желтый

Шмель

25.08.2019 08:17
Совок прежде всего в головах. Единственно что они знают - это как воровать безнаказанно. Ссать по углам здоровым мужикам - природно для украинцев.

Sem Michel

29.08.2019 13:15
Маніфест реваншистів від Оппоблоку

Стаття реваншиста та сепаратиста Івана Пургіна. Звісно, російськомовного путінця, який вважає Україну малоросією – бідною падчеркою російського царя -президента. Цікавою вигадкою автоа є порівняння української влади з «радянським совком» . Його єхидне порівняння «Краткого курсу ВКП(б)» з Асоціацією та Томосом миттєво видає автора з головою: куміром в нього є Путін, а духовним месією російський патріарх Кіріл, а в Україні – намісник Кіріла колишній митрополит УПЦ МП Агафангел, що зараз очолює неканонічну релігійну «православну» секту. Тобто, завданням реваншиста є дискредитировать стратегічний курс України на членство в Евросоюзі.

Звісно, що реваншисти вважають свідомих українців в Києві політичними совками -«ядерною сумішшю дурості, лицемірства і підлабузництва, а в регіонах – «халтурними та ледачими», мовляв, євроінтеграція в регіонах сприймається як порожній символізм -формально, без ентузіазму. Проводячі безглузді порівняння з радянським «совком», автор наводит приклад європейських держав і каже, що «Україні треба досягнути таких високих соціальних стандартів та економічного зростання, а для цього треба багато років праці, а Україна, мовляв, не починала такої роботи» (?!)

Замість цього він пише, що «влада Порошенка підняла прапори ЄС, кричала про європейський вибір і випросила для себе «туристичний безвіз». І більше нічого». Автор перекручує факти та бреше, що нічого не збудовано та не відремонтовано. Він знає, що за 5 років було збудовано більше 500 нових підприємств, сотні шкіл, лікарень, дисадків, гуртожитків і будинків для молодих фахівців і військовослужбовців тощо. Також автор каже, що український «патріотизм» (він бере це слово в лапки) є несумісним з європейським менталітетом. Більше того, автор рекламує на противагу поганому українському патріотизму «здоровий радянський менталітет (не совковий , а радянський)» та порівнює його з європейським(?!)

А ось як автор називає російську агресію та окупаціє нею Криму та ОРДЛО: «захоплення Криму та спалах сепаратизму». Мабуть, йдеться про захоплення Криму – кримчанами, а захоплення ОРДЛО – сепаратистами? Тобто, автор один в один озвучує політичні тези Путіна та не визнає російської агресії та окупації. З цією метою він витягнув із історії Союзу тезис про «кругове вороже оточення радянської фортеці» та боротьби з численими зовнішніми та внутрішними ворогами та наділив їми колишню владу Порошенка, мовляв, замість «американського імперіалізму» українці машуть кулакми на адресу Росії, а замість радянського КДБ «стукають» до СБУ на «антиукраїнських пропагандистів».

У своєму маніфесті реваншизму в Україні автор виступає проти реформи декомунізації та каже про «спільний радянський і євроейський менталітет» (?!) : «Європа – це м'який соціалізм без «совка».
А закінчує свій маніфест реваншиста Іван Пургін «совковим» висновком: мовляв, наявністю в Україні нових заможних «совків», які «готові знищити безкоштовну медицину та соціальні виплати, а при владі вони стануть для України страшніше за сталінських комісарів».

І ось останній абзац «Маніфесту реваншиста» чомусь нагаду є мені ЗЕвладу та її кураторів-олігархів, які перекривають кислород проросійським силпм з Оппоблоку.
Висновок: бачимо цей виклик проросійських сил із Оппоблоку проти ЗЕвлади, яка розцінює їх як небезпечних бізнесових, економічних і політичних конкурентів. Сутичка «павуків у склянці» розпочинається.

Ответить

Комментарии доступны только для зарегистрированных пользователей. Пожалуйста или зарегистрируйтесь

Полезное