Предложения партнеров

Опрос

Довольны ли вы экономической политикой Слуг Народа?

Все опросы

Спецпроекты

Форум

ТБ «Українська енергетична біржа» провела торги з продажу необробленої деревини

medisum

17.09.2019 11:20
12 і 13 вересня 2019 р. ТБ «Українська енергетична біржа» на замовлення Управління лісового та мисливського господарства у м. Києві та Київській області провела аукціон з продажу необробленої деревини, заготовленої у IV кварталі. На аукціонах була виставлена деревина хвойних та листяних порід. За два дні торгів ставки зробили 49 учасників:

• 12 вересня було продано 18 000 кубометрів хвойних лісоматеріалів загальною вартістю 17 млн. грн.;
• 13 вересня покупці придбали 3 600 кубометрів деревини листяних порід на суму 13,5 млн. грн.

Найбільш запекла боротьба точилася за дуб – в окремих випадках ціна виставлених лотів зросла на 60%.

«Реалізація необробленої деревини через електронні аукціони приваблює нових покупців, адже умови участі у торгах є абсолютно рівними та однаковими для всіх підприємців. Відтак лоти успішно продаються на більш справедливими, ринковими цінами. Ми дякуємо всім, хто скористався послугами нашої біржі, і запрошуємо вас взяти участь у наступних торгах», - коментує завершення аукціону Олександр Коваленко, директор ТБ «Українська енергетична біржа».

Клієнти ТБ «Українська енергетична біржа» - лідера біржових майданчиків України – можуть бути впевнені у чесному, відкритому та надійному механізму продажу лісоматеріалів в найкоротші строки та за найвигіднішими цінами.

Ответить

Комментарии доступны только для зарегистрированных пользователей. Пожалуйста или зарегистрируйтесь

Полезное