Тарас Чорновіл
15.06.2021 16:02

Тарас Чорновіл. 5 мерзотників, що відкрили дорогу антиукраїнському закону

Політолог назвав народних депутатів, що допомогли "слугам" проголосувати антиукраїномовний законопроект

Щойно потішилися перемогою в одній битві за мову. А тепер повертаємося до нових до загроз. А також згадаємо про наволоч, яка відкрила дорогу цій загрозі. Сьогодні зранку пройшло голосування за внесення змін до порядку денного сесії. Там кілька десятків законопроектів, які довносять на цю сесію. Зрозуміло, що більшість з них шансів на розгляд не мають. А деякі таки випливуть, коли під завісу сесії ми всі трохи розслабимося та роз'їдемося. Серед них не лише деякі сумнівні ініціативи Зеленського, але й два антимовні закони.

Один з них від члена ОПЗЖ Волошина про ревізію мовної політики в освіті шансів не має. А є ще один - від головних убивців мови: слуги Потураєва та заступниці голови фракції слуг Є.Кравчук №5554. І вчора, й сьогодні всі захисники мови озвучували цю небезпеку, що слуги сьогодні спробують внести цей проект до порядку денного. І внесли! Але в слуг нашкребли лише 212 голосів. А знаєте, хто додав голосів? Ні, не ОПЗЖ. Їх там теж щось не задовольняло й вони не дали жодного голосу, як і всі без винятку опозиційні фракції й групи. Прогнозовано дали 10 голосів деякі позафракційні. Але це 222. І хто ж ті 5 мерзотників, що відкрили дорогу антиукраїнському закону?

Ці антигерої - 5 голосят. Запам'ятайте поіменно:

  • лідерка партії Кіра Рудик;
  • лідер їхньої фракції Ярослав Жєлєзняк;
  • СБУшник Роман Костенко;
  • киянин Андрій Осадчук;
  • львів'янин Ярослав Рущишин.

То діждемося пояснень? Там у списку були законопроекти членів різних фракцій, але всі проголосували проти з своїх ідейних підстав. Лише голсята, в яких там висить якийсь економічний (імовірно, що лобістський проект Жєлєзняка) дали необхідні голоси для протягування чергових авантюр Банкової.

Дякуємо... Дуже дякуємо... Сволочі. А хто там за цих файних хлопців та дівчат голосував і вторив їхнім гавканням проти ЄС та Порошенка? Вітаю...

Окреме вітання також "принциповим українцям" з Надвірнянського округу, які підсипали голосів Вірастюку (нехай і не на чесну перемогу, але досить, щоб влада змогла протягнути бевзя в Раду) - він, звісно ж, проголосував "ЗА".

Тепер хтось знову буде боротися й протистояти небезпекам, а ви ж ніби й ні при чому? Так? А не муляє щось у серці?

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале
Тарас Чорновіл
Політолог, екс-народний депутат України