Лондон
23.06.2021 15:09

Володимир Цибулько. Британія знайде спосіб, як надавити на російських мільярдерів

Експерт не виключає того, що після заяв Байдена про те, що потрібно боротися з плутократією і відмивочними грошима, будуть прийняті якісь заходи.

Бомбардувальник Збройних сил Російської Федераціі сьогодні виконав попереджувальне бомбометання в сторону британського есмінця Defender. В коментарі виданню From-UA український політичний експерт Володимир Цибулько розповів, як вплинуть такі дії на ситуацію в світі та Україні.

Росія розуміє, що вона потенційний конфлікт не може витримати, але психологічно понервувати лідерські країни спробує. Я думаю, що подібні виклики для Британії не є подразником, але Британія знайде спосіб, як надавити на російських мільярдерів після цього.

Я не виключаю, що після заяв Байдена про те, що потрібно боротися з плутократією і відмивочними грошима, будуть прийняті якісь заходи. Якраз Британія була найбільшою теплицею для російських грошей. Я думаю, що внаслідок подібної атаки багато хто з соратників Путіна, які мають не лише нерухомість у Великобританії, а й величезні банківські рахунки, можуть серйозно потерпіти. Ці рахунки можуть бути арештовані, плюс ще можуть бути додаткові санкції щодо Росії.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале