Кулеба та Єрмак
04.08.2021 12:07

Володимир Цибулько. Україна намагається відстрочити візит Зеленського до США

У Вашингтоні з'явилась певна тріщина в стосунках між конгресом і президентом.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та голова Офісу президента Андрій Єрмак прилетіли до Вашингтона. Вони будуть готувати заплановану на 30 серпня зустріч президентів Володимира Зеленського і Джо Байдена. В ексклюзивному коментарі From-UA.com політолог Володимир Цибулько заявив, що українська сторона буде намагатися "підвісити візит", тому що у Вашингтоні з'явилась певна тріщина в стосунках між конгресом і президентом.

- Навіть якщо Єрмак захоче нашкодити Україні, то США не дадуть йому цього зробити. В принципі, всі рамки візиту і теми, які мають бути обговорені, заявлені американською стороною, і тут важлива не присутність Єрмака у Вашингтоні, а здатність України виконати домашнє завдання, щоб не виглядати недоговороздатними у Вашингтоні.

Судячи із тої лінії поведінки, яку зайняли Єрмак і Зеленський, вони пробують, щоб підвісити візит, тому що у Вашингтоні з'явилась певна тріщина в стосунках між конгресом і президентом. Конгресмени нарікають, що вони не матимуть змоги зустрітися з Зеленським, а український фокус дуже впливовий у конгресі. І час візиту, визначений Білим домом таким чином, що цю зустріч з конгресменами буде важко організувати, оскільки є масові відпустки. Тому я не виключаю, що цей візит може бути ще обумовлений ідеєю Києва перенести його на більш пізній час, щоб мати змогу провести консультації в конгресі.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале