Голова правління ЗАТ «Укртатнафта» Павло Овчаренко звернувся до Президента України з проханням взяти ситуацію навколо ЗАТ «Укртатнафта» під особистий контроль. Своє прохання пан Овчаренко мотивує тим, що менеджмент підприємства зіткнувся з "незрозумілим спротивом Уряду, дії якого об’єктивно ідуть на користь не українській державі, а татарським акціонерам ЗАТ «Укрататнафта», що і до сьогодні намагаються відновити незаконний контроль над підприємством". Про це повідомляє УНІАН.

У зверненні до Віктора Ющенка голова правління ЗАТ «Укртатнафта» окреслює основні риси конфлікту: "Найвищі урядовці заявляють про начебто проведені збори акціонерів, які насправді не відбулися за відсутності кворуму. Озвучуються наміри заміни менеджменту підприємства. При цьому новим кандидатом на посаду голови правління ЗАТ «Укратанафта» називається депутат від БЮТ Сергій Пашинський, який не є фаховим спеціалістом у сфері нафтопереробки (викладач суспільствознавства за дипломом). Більше того, Сергій Пашинський, послуговуючись фальшивою довіреністю Уряду на участь у зборах акціонерів, вже намагався здійснити рейдерське захоплення ЗАТ «Укртатнафта». Його бандитський набіг на підприємство був зупинений тільки завдяки тому, що територію Кременчуцького НПЗ взяли під охорону Внутрішні війська МВС України".

Павло Овчаренко з жалем констатує, що такі дії народного депутата від БЮТ не отримали адекватної оцінки ані з боку керівництва Уряду, ані від керівних органів БЮТ: "Більше того, урядовці продовжували озвучувати неправдиву інформацію щодо стану справ на ЗАТ «Укртатнафта». Зокрема, Голова Уряду України, спілкуючись з пресою в середу приписала саме діям Уряду заслугу ініціювання касаційної скарги Генпрокуратури, завдяки якій з’явилася можливість юридично коректно відновити справедливість щодо вкраденого в української держави пакету акцій. Також прозвучали нові погрози на адресу призначеного державою менеджменту «Укртатнафти».

На жаль, складається враження, що окремі урядовці обстоюють не інтереси української держави, а інтереси татарських акціонерів, або власної кишені (не виключено, що у поєднанні)".

Голова правління "Укртатнафти" звертає увагу Президента на ризик зупинки Кременчуцького НПЗ напередодні весняних польових робіт: "Це, у свою чергу, призведе до дефіциту пального на ринку та зростання цін на нього. Не буде в повному обсязі проведена посівна й Україні загрожуватиме продовольча криза та неконтрольоване зростання цін на товари першої необхідності, перш за все на продовольство".


Пан Овчаренко просить Президента України припинити свавілля корумпованих чиновників та егоїстичних політиків.

Повний текст звернення: