В адрес Интернет-издания Vlasti.net поступило официальное обращение от заместителя генерального директора Концерна РРТ Александра Пивнюка по поводу аварии, которая произошла 8 декабря на телевышке Киевского филиала Концерна РРТ. Приводим обращение на языке оригинала.

**********************

Для забезпечення електроенергією обладнання телевежі Київської філії Концерну РРТ (КФ КРРТ) використовується дві вхідні лінії живлення.

Восьмого грудня 2009 року о 15год. 58хв. на першій вхідній лінії електроживлення напругою 10000 Вольт трапилась аварія. Друга вхідна лінія електроживлення, в цей час була знеструмлена у зв’язку з проведенням «Київенерго» з 7 по 12 грудня 2009 року планових робіт, які направлені на підвищення її надійності у зимовий період.

Внаслідок аварії, яка сталася через різкі коливання напруги в мережі «Київенерго», вийшли з ладу високовольтні запобіжники електроживлення. Для проведення відновлювальних робіт о 16 год 01 хв був проінформований відповідальний диспетчер Західного району електричних мереж Києвенерго. Але оперативна бригада Київенерго лише о 16год. 58хв. знеструмила відповідну лінію. Після цього, впродовж 10 хвилин спеціалістами філії були проведені ремонтні роботи та о 17 год. 08 хв. відновлено трансляцію телевізійний та радіопрограм у повному обсязі.

З метою запобігання повторної аварії та за погодженням з керівництвом, на Київській філії Концерну РРТ тимчасово підсилено чергову зміну енергетиків та введено чергування спеціалістів «Київенерго».

Представники деяких засобів масової інформації, які побували на місці аварії зокрема — «УТ-1», «Інтер», «1+1», «24», «Сіті», «Газета по Київські» та інші, впевнилися у виключно технічних причинах аварії, що трапилася.

На даний час компетентними органами проведено перевірку причин аварії та встановлено, що порушень в діях фахівців Київської філії Концерну РРТ не було.


Заступник генерального директора Концерну РРТ

Олександр Півнюк
Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале