В четверг, 28 апреля, в Луганске возле ОГА представители городской организации СДПУ(О) и жители города провели митинг-протест против политики Президента и Кабинета министров Украины в связи с повышением цен.

Как сообщили в пресс-службе партии, "мітинг відкрила секретар міськкому СДПУ(О) Інна Дерій. Вона, а також її однопартійці та мешканці міста, що виступали на мітингу, висловили свою незгоду з нинішньою політикою українських урядовців, яка спрямована на подальше зубожіння людей. Виступаючі підкреслювали, що висловлюють не лише свою особисту думку, а й в цілому позицію своїх товаришів, близьких та рідних, яких також не влаштовують існуючі ціни на послуги, товари першої необхідності, перш за все харчі.

Між іншим, у цей же день, двома годинами раніше біля облдержадміністрації відбулася протестна акція представників обласної організації Компартії України. Це свідчить, що ріст цін хвилює всіх, та спонукає ліві та лівоцентристські політичні сили об’єднуватися у єдиний рух на захист економічних і політичних прав громадян.

„Плідна робота” нової влади насправді перетворюється на реальне погіршення добробуту українських громадян.

Листівки, які розповсюджувалися партійними активістами напередодні та під час проведення мітингу, закликали всіх небайдужих луганчан приєднатися та підтримати акцію „Ціни не руш!”.

Мітинг закінчився прийняттям резолюції, яка була передана голові Луганської облдержадміністрації".
Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале