Інвестиції міста в виробництво трамваю на потужностях комунального підприємства «Київпастранс» окупляться «надзвичайно швидко». Таке переконання висловив голова КМДА Олександр Попов, відповідаючи на питання журналістів під час випуску на маршрути перших двох трамваїв, виготовлених на потужностях «Київпастрансу».

«Налагодження виробництва київського трамваю надзвичайно вигідне місту з усіх міркувань. По-перше, Київ не залежатиме від цінової політики сторонніх виробників. По-друге, налагодивши виробництво трамваю, ми забезпечуємо в столиці додаткові робочі місця. Нарешті, бюджетні кошти залишатимуться в місті», - зазначив голова КМДА.

Олександр Попов підкреслив, що столична влада рішуче налаштована підтримувати не лише виробництво київського трамваю, але й столичне виробництво загалом. «Підтримка столичного виробника, створення робочих місць є одним з головних пріоритетів економічної політики столичної влади. Ми максимально сприятимемо розвитку промисловості в місті», - зазначив Олександр Попов.

Нагадаємо, що 8 травня голова КМДА випустив на маршрути два трисекційних трамвая повністю виготовлені в столиці силами КП «Київпастранс». Перший сучасний трамвайний вагон моделі Т-3UА-3 був виготовлений фахівцями комунального підприємства «Київпастранс» за дорученням Олександра Попова ще в грудні минулого року. Зараз триває постановка трамвайних вагонів даного типу на серійне виробництво.

Окрім того, 8 травня на маршрути вийшли ще 5 трамвайних потягів і 2 трамвайних вагона, з'єднані в поїзд, виробництва ЗАТ «Київський завод електротранспорту» і ТОВ «Татра Південь». Також в цей день у розпорядження пасажирів поступила чергова партія нових автобусів та тролейбусів - 14 тролейбусів і 36 автобусів спрямовані на рейси, які вказали кияни.Це вже третя черга реалізації плану наповнення парку громадського транспорту столиці. 6 березня 2012 року на маршрути громадського транспорту Києва додатково вийшли 74 нових автобуса і 26 нових тролейбусів, що дозволило на 100% оновити та збільшити кількість рухомого складу на окремих маршрутах. 18 квітня 2012 на міські маршрути додатково направлено 40 автобусів та 20 тролейбусів.