Українське суспільство вже звикло до того, що як тільки той чи інший політик починає показувати позитивні результати своєї діяльності, його опоненти відразу ж розпочинають інформаційну кампанію, метою якої є дискредитація, а простіше «очорнення» іміджу політика, чиновника, партії чи урядовця. Саме таку кампанію недоброзичливці аграрного міністра Миколи Присяжнюка розпочали протягом останнього місяця. Прес-служба Мінагрополітики не стала відмовчуватися, а відразу ж оприлюднила офійну позицію.

«Останнім часом на деяких інтернет-сайтах почали з’являтися інформаційні матеріали відверто замовного характеру, головним завданням яких є цілеспрямована дискредитація діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України. Враховуючи слабкий професійний рівень інтернет-публікацій на низькорейтингових сайтах, було зрозуміло, що викладена у них інформація не тільки не відповідає дійсності, а й не має нічого спільного з елементарною логікою. Адже аграрний сектор на сьогодні є одним із найбільш успішних, результативних та перспективних в економіці держави, а керівники кожної його ланки – високопрофесійні фахівці», - повідомили у прес-службі аграрного міністерства.

Разом з тим, прес-служба Мінагрополітики зі значним здивуванням сприйняла публікацію поважним впливовим журналом «Власть денег» (№29-30 (356) від 20 липня – 9 серпня) матеріалу «Аграрний колапс». Більшість інформації для підготовки статті взято із завідомо дискредитуючих та замовних публікацій на недобросовісних сайтах. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що ця публікація не є ексклюзивним редакційним матеріалом, якими завжди відрізнялось це видання. Про це свідчить також те, що автор статті не є співробітником редакції.

«Ми використали європейський досвід у роботі органів державної влади зі ЗМІ – звернулися до головного редактора «Власти денег» публічно, розповсюдивши нашу позицію щодо якості та характеру публікації у журналі наступного дня після виходу видання. Таким чином ми вирішили зробити власний внесок у справу розбудови цивілізованого медіа-ринку, на якому немає місця замовним матеріалам – ні на сайтах-одноденках, ні у поважних виданнях ділового спрямування», - зазначається у повідомлення прес-служби Мінагрополітики.

«Вважаємо появу цього матеріалу у журналі «Власть денег» прикрим непорозумінням. Ми з глибокою повагою ставимося до усього редакційного колективу видання і завжди надавали його журналістам максимальне сприяння в оперативному отриманні професійних коментарів фахівців Міністерства та його структурних підрозділів. Тому не зрозуміло, як ця публікація, факти якої не мають жодного відношення до реального стану справ у аграрній галузі, знайшла місце на сторінках такого шанованого експертним середовищем видання. При цьому найбільше нас стурбувало те, що, не враховуючи значний досвід попередньої співпраці, редакція журналу не звернулася до Міністерства щодо отримання коментарів та офіційної його позиції. Саме такий формат підготовки публікацій відповідає Кодексу журналістської етики та європейським нормам професійної журналістики», - повідомила прес-служба.


У Мінагрополітики публічно заявили про готовність до відкритого спілкування із редакцією журналу «Власть денег» та запропонували відкритий професійний діалог між журналістами видання та фахівцями Мінагрополітики, в тому числі й керівництвом Міністерства.
Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале