18 червня 2013 року за клопотанням слідчого Ковальчука О.В. рішенням судді Корольовського районного суду м. Житомира Колупаева В.В. було зупинено Коростенський щебзавод. В тексті ухвали суду мова йде про: „накладання арешту на рухоме та нерухоме майно, майнові права інтелектуальної власності, гроші в будь-якій валюті, цінні папери, корпоративні права, які перебувають на балансі ПрАТ «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод», в тому числі нежитлові та житлові приміщення»…, з метою забезпечення можливої конфіскації майна та відшкодування завданих збитків…». Означена ухвала була прийнята в кримінальній справі проти колишнього директора підприємства В.Конончука. ( Довідка: згідно із ч. 3 ст. 170 КПК арешт може бути накладено на майно, що перебуває у власності осіб. В ухвалі арешт накладено на майно і кошти, які перебувають на балансі Товариства. Ухвалу винесено по кримінальній справі, по якій підозрюваним є фізична особа, яка не є ані акціонером, ані працівником, ані посадовою особою ПрАТ «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод», на майно якого накладено арешт).

Таким чином, завод фактично зупинено. Як повідомляють в керівництві «Коростенського заводу»: «Рейдерська атака на завод, яку здійснює власник «ФАКТОР ГРУПП» Сергій Тищенко, вступає в нову фазу. Зупинення заводу на декілька днів означає його банкрутство та звільнення всіх працівників. Ми вже оперативно звернулися до голови Житомирської ОДА Сергія Рижука та до керівника міжвідомчої антирейдерської комісії першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова . Сподіваємося, що влада недопустить знищення підприємства, яке є бюджетоутворюючим в Коростенському районі. Робітники заводу готові захищати «Коростенський щебзавод» та проводити безстрокову акцію протесту.

Як відомо «Коростенський щебзавод» дає 40% надходжень до бюджету Коростенського району та має понад 450 робочих місць.


Раніше ЗМІ повідомляли про намір Кабінету міністрів виступити з ініціативою про внесення змін до Кримінального кодексу, в якому буде чітко визначено поняття рейдерства, прописана відповідальність за сприяння в організації та реалізації таких злочинів. І ця відповідальність буде максимально жорсткою. Завдяки впровадженню такого визначення вдасться притягати до відповідальності не тільки фактичних виконавців незаконного захоплення, але і безпосередньо замовників.
Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале