Переговори для вирішення політичної кризи повинні відбутись публічно на рівні опозиції та персонально Віктора Януковича: «Підкреслюю – публічно, прозоро і чесно. Ніяких кулуарних домовленостей», - заявив на брифінгу в Штабі національного спротиву у вівторок, 21 січня, голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що таким було рішення Майдану. «Такий був мандат Майдану», - сообщает пресс-служба партии Батькивщина.

«Просто сидіти з Януковичем за столом і пити чай я не буду. Ми будемо тільки вирішувати політичну кризу і приймати конкретні рішення, а не давати можливість Віктору Януковичу тягнути час і знову застосовувати насильство в країні», - наголосив Арсеній Яценюк.


«Ми виконуємо виключно наше спільне рішення Майдану. Це колективна відповідальність, це колективне рішення. І таким колективним шляхом ми повинні його виконати», - наголосив він.

За його словами, розпочалися технічні консультації на рівні секретаря Ради нацбезпеки та оборони і представників опозиції, які вчора були делеговані на цю технічну групу.

«Переданий чіткий перелік вимог - що ми хочемо, щоб зробила влада. І ми чекаємо на відповідь - на що вони готові, на що ні», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Напомним, по сообщениям сайта президента, в данный момент проходит заседание рабочей группы по урегулированию политического кризиса с участием лидера партии УДАР Виталия Кличко.
Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале