Штаб национального сопротивления сделал официальное заявление, в котором открестился от захвата министерства юстиции, но пригрозил власти, что "терпение разгневанных глухотой власти людей может закончится в любой момент".

Интернет-издание Новости Украины - From-UA приводит заявление штаба митингующих без сокращений.

ЗАЯВА ШТАБУ НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ

Протягом доби спецпідрозділи МВС разом із організованими бандитськими формуваннями - тітушками із застосуванням брутальної сили та зброї розігнали мирні протести громадян у Запоріжжі, Дніпропетровську, Черкасах, Сумах. З вини режиму знову пролилася кров. Кількість постраждалих становить сотні осіб.

Так звані правоохоронні органи спільними зусиллями з бандитами продовжують викрадати людей – влада та криміналітет зрослися як сіамські близнюки. Продовжуються незаконні масові арешти, облави, захоплення заручників. Не припиняються переслідування журналістів та перешкоджання їхній професіональній діяльності.

Кримінальний окупаційний режим не зупиняє терору проти власного народу, незважаючи на те, що все ще тривають переговори із врегулювання спричиненої владою глибокої суспільно-політичної кризи.


Не витримують жодної критики намагання влади за допомогою найманців зірвати переговори шляхом обвинувачення опозиції в утриманні приміщення міністерства юстиції, відомства, яке зіграло не останню роль в розробці та проштовхуванні диктаторських законів від 16 січня. На даний момент в будівлі міністерства протестувальники відсутні.

Протягом останньої доби Майдан в цілому дотримується перемир’я та затишшя, але режим має розуміти, що терпець розгніваних глухотою влади людей може урватися в будь-який момент.

Попри курс влади на зрив переговорів та введення надзвичайного стану, опозиція готова продовжити перемовини для запобігання подальшій ескалації та кровопролиттю, врегулювання кризи, збереження єдності країни.