Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) вимагає порушити кримінальне провадження за фактом підробки посвідчень засобів масової інформації.

Про це повідомляе сайт організації.

У Чернігові на виборчій дільниці №740993 (за адресою вул. П’ятницька, 94А) представниками громадськості були затримані двоє осіб Сергій Стандур та Володимир Безручко (на фото). Вони мали фальшиві посвідчення дніпропетровського видання «Точка зору», яке свого часу належало організації «Комітет виборців України».

Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Олексій Кошель стверджує, що посвідчення та його підпис на них підроблені.

«НМПУ засуджує використання журналістських посвідчень у політичних маніпуляціях. Крім того, ми вимагаємо, щоб ці особи були притягнуті до відповідальності. Адже, підроблення документів та їх використання підпадає під статтю 358 Кримінального Кодексу України», – зазначив заступник голови НМПУ, член комітету організації, старший юрисконсульт Олександр Тарасов.

Зловмисники з фальшивими прес-картами передані до міського управління міліції.

Нагадаємо, Незалежна медіа-профспілка України пропонує журналістам, які сьогодні працюють на виборах у Чернігові, звертатись за консультаціями до Юридичного бюро НМПУ та повідомляти про порушення прав журналістів.

Телефон «гарячої лінії» 050 356 57 58, електронна пошта [email protected]

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале