Очільник медіа-профспілки звернувся до колег-журналістів, а також усіх небайдужих громадян із проханням надати матеріальну допомогу звільненій нині з полону журналістці – Марії Варфоломеєвій.

Медіа-профспілка та спілка журналістів вже виділили фінансову допомогу журналістці у рамках діяльності Об’єднаного центру допомоги журналістів. Однак голова медіа-профспілки переконаний, що цих коштів буде не достатньо, зважаючи на те, у яких обставинах опинилась Марія.

Нижче додаємо текст звернення:

«Шановні колеги!

Сьогодні з полону проросійських сеператистів звільнили журналістку Марію Варфоломеєву. Вона просиділа «на підвалі» понад рік. Зараз її перевозять до Києва.

Складність її ситуації полягає в тому, що вона не має в столиці родичів, які могли б їй допомогти, у неї нема житла. Зрозуміло, що вона має пройти курс реабілітації.

Незалежна медіа-профспілка виділить їй матеріальну допомогу. Але думаю, що цього буде замало. Звертаюся до вас із закликом допомогти Марії у цій складній ситуації, щоб вона змогла відновитися та повернутися до професії.

Станом на сьогодні, кошти для допомоги Марії Варфоломеєвій можна надіслати на рахунок ВПС НМПУ (допоки вона не відкриє власний рахунок у банку).

Організація-одержувач ВПС “Незалежна медіа-профспілка України”

Поточний рахунок: 26001500047496

Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ): 33400078

МФО: 300614

Банк: ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”

Призначення платежу: Благодійний внесок для допомоги постраждалим журналістам (для Марії Варфоломєєвої) від (вкажіть Ваше прізвище, ім’я)»

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале