Компанії "Рапекс-1", яка ніколи не займалася виробництвом харчування і навіть не має власного офісу, продовжили термін оренди цеху бортового харчування "Борисполя"

Про це повідомляється у сюжеті проекту "Схеми", передає depo.ua.

"Стало відомо, що листом за підписом Володимира Омеляна (на той момент заступник міністра інфраструктури - ред.) компанії "Рапекс-1" продовжили строк оренди до 10 років з процентною ставкою у 15%". Оренду продовжили не зважаючи на те, що закон про держмайно не передбачає продовження терміну договору до його закінчення", - йдеться у сюжеті.

Офіс у якому зареєстровано фірму пустує, а телефоном керівництво фірми відмовилося дали будь-які коментарі. Проте розповів, що компанія нібито розвивається та шукає нові ринки збуту.

Як відомо, Міністерство інфраструктури передало цех площею 1658 кв.м. та територію навколо нього фірмі "Рапекс-1", не допустивши до конкурсу конкурентів.

Згідно з даними реєстру підписантом "Рапекс-1" є Інна Бойко, яка також є головою ревізійної комісії ПАТ "Харківський жировий комбінат", а також головою наглядової ради ПАТ "Дніпронафтопродукт", власником якого є Ігор Коломойський. "Рапекс-1" брав участь у судових тяганинах з "Аеросвітом", що також є власністю Коломойського. Сфера діяльності "Рапекс-1" є надання в оренду приміщень.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале