Перша переможниця "Євробачення" від України взяла участь у фестивалі Made in Ukraina, який нещодавно пройшов у Юрмалі, передає "1+1".

-Руслано, вдруге після твого тріумфу на "Євробаченні" Україна буде приймати у себе конкурс. Ти, звичайно, в оргкомітеті, бо все знаєш про цей конкурс. На жаль, "Євробачення" не проходитиме у твоєму рідному Львові. Ти засмутилася?

-Дуже. Мені здається, не дуже ми, львів'яни, поборолися. Дивлячись презентацію міст, я була вражена: Дніпро, Одеса і Харків просто розривали на собі останні сорочки, було видно, що ці три міста хочуть "Євробачення" більше за все.

-Влітку ти залишила чоловіка вдома на господарстві і поїхала у Карпати шукати мольфарів, музик, записувати альбом. Як чоловік до цього поставився?

-Я була дикою, я дикою і лишаюся. Мені недостатньо студії, мені не подобається працювати у студії, для мене цей "кубик" вже замалий. Тому я вирішила поїхати у Карпати, забрати з собою всі мірофони, піднятися на найвищі гори. Я шукаю зараз найбільш сакральні місця, стою там, чекаю вітру та й грозу, і записую у цих умовах свій новий альбом. Кожна жінка мене зараз зрозуміє. Коли кохана людина підходить до вас, обіймає і говорить: "Респект, я тебе кохаю!" - це щось надзвичайне! В мене виросли крила. Питаю: "Саша, то я можу слпанувати ще одну експедицію у Карпати? - Звичайно. - Можна рік походу?.....Так!" Протягом всього року я планую бути в Карпатах, звичайно, з перервами. Я не стидаюся сказати на камеру, що роблю це для того, щоб мій коханий подивився на мене іншими очима, щоб він в мене ще більше закохався, щоб ще вище підняв мене на руки. Зрештою, щоб він мене хотів ще більше.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале