Відома українська журналістка і блогер Марина Данилюк-Єрмолаєва на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що їй все-таки вдалося змусити себе і подивитися «пройм-тайм» із Ганною Герман вчора на одному з українських телеканалів, пише replyua.net.

«Мурашки побігли по шкірі, коли відтюнінкована болонка, яка могла Януковичу навіть капці в зубах носити аби він того забажав, відбілювала візити Надії Савченко до «ДНР» і водночас просила прощення з нагоди Прощеної неділі», – написала журналістка. За її словами, після перегляду Інни Богословської на «Ньюз Вані» пазл склався. Дві жіночки з Партії регіонів захищають Надію Савченко, яка по суті продовжує їх стару-добру справу по викривленні реальності та створенню альтернативних світів. «Дві мегери уперто прописують в вуха аудиторії, що не Путін зло, а «сітки-аваківки» в центрі Києва. Герман прокоментувала візит Надії Савченко в ОРДЛО, її походженням з народу, неосвіченістю, браком досвіду і простосердечним наміром комусь допомогти», – зазначила Марина Данилюк-Єрмолаєва.

Вона наголошує, що виходить дике дежавю, бо були часи, коли Ганна Герман виправдовувала і політичні суди часів Януковича і розгін Євромайдану, але Янукович обрав іншу блондинку, помолодше, тому кинута Ганна шукає собі нові об'єкти для поклоніння.