Юлія Латиніна, відома в Росії журналістка, під час інтерв'ю для «Ехо Москви» заявила, що в історію нинішній глава Кремля Володимир Путін увійде у якості людини, під час президентства якої Чечня завоювала Росію. Про це передає replyua.net.

За словами Латиніної, те, що у чеченців на значній території РФ є право вдаватися до насилля та вбивати людей, можна вважати «досягненням» Путіна. «Причому, це не лише стосується убивства Бориса Нємцова, а також і нещодавніх погроз журналістам видання «Новая газета» та величезної кількості представників бізнесу, а також самих звичайних автомобілістів», - сказала Латиніна.

У якості підтвердження своїх слів вона розповіла про свого приятеля. Він потрапив у дорожньо-транспортну пригоду тоді, коли автомобілі чеченців, грубим чином порушивши правила дорожнього руху, розвернулися безпосередньо серед двох суцільних смуг на Кутузовському проспекті.

«З автомобілю виходять чудові люди і кажуть йому: «І куди ти куди дивився? Чому ти нас не пускаєш? Ти не бачиш, ми на весілля їдемо». Так? Через дві суцільні, поперек Кутузовського. І жодного сумніву у тому, що вони праві», - пояснила Латиніна. Вона переконана, що подібна ганьба нині присутня у всіх верствах суспільства, а Путін, цілком вірогідно, стане людиною, за якої Росію завоює Чечня.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале