В інтерв'ю одному з українських телеканалів Андрій Ілларіонов, який свого часу був радником глави Кремля Володимира Путіна, висловив думку, що українців на сьогоднішній день дуже виснажили тривалі військові дії та криза в економіці, спровокована ситуацією на Донбасі, передає replyua.net.

У зв’язку з цим, вважає експерт, в даний час існування української демократії у подальшому опинилося під великим питанням, причому рівень цієї загрози значно вищий, ніж у 2014 році.

«На сьогоднішній день Україна опинилася у вкрай небезпечному становищі. Окрім цього, ситуація в країна значно складніша, ніж це було три роки тому. Напевне, хтось може сказати, що на початку війни ситуація була значно складнішою, проте це не так. Адже на сьогоднішній день українське суспільство уже готове прийняти авторитарний режим», – каже Андрій Ілларіонов.

Він також на великій важливості того, аби демократичний устрій України зберігся. При цьому, колишній радник Путіна висловив сумнів у тому, що українське суспільство сьогодні все ж зможе протистояти авторитарній владі.

«У мене немає впевненості, що в українському суспільстві зараз вистачає сил, щоби протистояти авторитарним тенденціям. Більше того, я не вірю що такі сили є у осіб, які представляють чинну чи прийдешню владу»,– додає Ілларіонов.