На Путінську Росія чекає великих несподіванок, тому що в країні все голосніше про себе заявляє розгніване покоління молодих людей, на яких не діє пропаганда Кремля.

Як передає replyua.net, таку думку в ефірі «Обозреватель.LIVE» висловив автор резонансної книги про бої за ДАП «Аеропорт», кореспондент LA Times Сергій Лойко. За його словами, опозиційний політик Олексій Навальний завойовує популярність у молоді тим, що бореться з корупцією в РФ.

«На нас чекають великі несподіванки в Росії, тому що там все ґрунтується на одній людині. Навальний зараз по найбільш слабкому місці цього режиму - корупції. Його аудиторія - це молоді люди. Вони виросли не дивлячись на зомбі-ящик, як їх батьки. Їм на телевізор наплювати, вони не реагують на нього», - сказав журналіст. Окрім цього, Лойко підкреслив, що інакше і не може бути, тому що молоді громадяни РФ не хочуть миритися з тією долею, яку їм приготувала влада.

«Їм нікуди розвиватися, вони не розуміють, чому так вийшло, що все вже набридло, або як їм далі жити, яких триматися керівних істин, тому вони стали розлюченим поколінням», - додав він.