Подорожуй Україною! В будь-який час. Самостійно чи з гідом.

UnexploredCity — це екскурсійна платформа, що має за мету познайомити жителів та гостей міста з найцікавішими куточками нашої країни у цікавому форматі. Ми прагнемо зробити дослідження країни зручним та захоплюючим. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Великі міста та невеличкі містечка, скарбниці та неймовірні відкриття в різномаїтті маршрутів, в яких кожен знайде щось своє. Додаток UnexploredCity вже містить у собі майже 100 маршрутів, в якому кожен знайде щось своє. Одна людина під час подорожі обирає спілкування та надає перевагу гідам. Інша ж ні за що в світі не погодиться проводити свій вільний час таким чином. Набагато приємніше швендяти містом із смартфоном з улюбленою музикою у навушниках.

Кожна категорія маршрутів з’являється в базі UnexploredCity не випадково. Адже за кожним напрямком, окрім основної просвітницької функції, стоїть місія.

• Архітектурні маршрути – не тільки про архітектурний стиль та притаманні йому властивості, але й про стан, в якому знаходяться наші історичні пам’ятки, в цілому, та кожна з них, зокрема.
• Літературні маршрути – про життя героїв із книг та їх авторів, ніби запрошуючи перечитати або, якщо досі не прочитано, то прочитати ту чи іншу книгу.
• Історичні маршрути та їх підкатегорії (маршрути по єврейських місцях, ‘dark tourism’ маршрути та ін.) знайомлять із історією, розповідають про ті події, що відбувалися на теренах нашої держави, про те, що, напевно, повинен знати кожен свідомий громадянин.
• Арт-маршрути – Україна поволі стає одним із визначних європейських центрів сучасного мистецтва завдяки появі арт-просторів та потужним виставковим експозиціям та художникам, представленим на них.
• Зіркові маршрути – це серія маршрутів від відомих особистостей, які розповідають про своє місто. Це маршрути від людей, які закохані у своє місто, пишаються і опікуються ним.

Відкрий місто, що сподобається саме тобі!