В Миколаєві зґвалтували 15-річну дівчинку. Про це Новинам-N повідомили свідки, до яких постраждала звернулася за допомогою. 15-річна школярка Віка поверталася додому.

Дівчина ходила в коледж культури на вул. Фалєєвська, куди вона надходить - дізнатися оцінку за іспит. Перейшовши через пішохідний міст, дівчина вирішила скоротити шлях і спуститися по сходах вниз, щоб через парк вийти на зупинку. Внизу біля сходів стояв чоловік, який пішов за нею слідом. Дівчина не надала цьому значення - вона була захоплена музикою, яку слухала в навушниках.

Буквально через 100 метрів йшов ззаду чоловік схопив дівчину за шию і зі словами «Якщо писнеш я тобі шию скручу!» Потягнув в кущі. Там він розділ нещасну догола і згвалтував. Потім забрав всю її одяг і велів почекати 10 хвилин, поки він піде.

«Одяг потім забереш під Інгульськими мостом», - кинув він наостанок своїй жертві.

Почекавши десять хвилин, потерпіла вийшла з кущів і в розгубленості пішла в напрямку Інгульського мосту. Там вона натрапила на двох хлопців, які дали їй свою футболку і подзвонили в поліцію. Ніякої одягу під Інгульськими мостом вони не знайшли.

За словами дівчини, який напав на неї на вигляд близько 50 років, він був одягнений в зелену футболку і картаті шорти. Крім того, вона звернула увагу, що на тілі насильника було кілька татуювань.

В даний час на місці події працюють співробітники Центрального райвідділу поліції.

Інформацію про зґвалтування підтвердив «Новинам-N» по телефону джерело в обласному управлінні поліції.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале