Сьогодні дівчинка, яка в 2005 році, отримавши смертельні опіки, винесла з палаючого будинку молодшу сестру, відзначає 18-річчя.

Цю пожежа і відважну дівчинку з маленького хутора Воронцовка в Харківській області, яка винесла з охопленого вогнем будинку свою дворічну сестричку, пам'ятає вся Україна. Настя Овчар отримала сильні опіки і опинилася між життям і смертю. За порятунок Насті боролися кращі лікарі України та Бостона. Про це пише person.org.ua.

Про порятунок цієї дівчинки можна було б зняти повнометражний художній фільм. Лікарі говорили про те, що дорога була кожна хвилина. В Україні юну героїню в той час могли і не врятувати, хоча медики зробили все, що від них залежало. Завдяки щасливому випадку, у бізнесмена з Хмельницької області Віктора Вікарчука в американському Бостоні виявилися друзі, які допомогли організувати в США лікування Насті.

Завдяки щасливому випадку, у президента Румунії знайшовся вільний літак, на якому дівчинку без зволікання змогли переправити через океан.

Завдяки щасливому випадку, дивакуваті члени американського масонського ордену Шрайнер в смішних головних уборах, які роз'їжджають на мало не іграшкових машинках, погодилися безкоштовно вилікувати Настю в своїй клініці.

І незважаючи на те, що лікарі давали дуже мало шансів на одужання, Настя Овчар святкує повноліття.

В одному з інтерв'ю маленька Настя зізналася, що хоче стати медсестрою, що б допомагати людям, як допомагали їй.

І її мрія збулася. Закінчивши школу, Настя Овчар вступила до медичного коледжу.

Ось так Настя Овчар виглядає сьогодні.

Про страшну пожежу нагадують тільки рубці, які дівчина ховає під одягом.

Вот так Настя Овчар выглядит сегодня. О страшном пожаре напоминают только рубцы, которые девушка прячет под одеждой.
Маленькая Настя, которая вынесла из горящего дома двухлетнюю сестру Люду, получила ожоги 80% кожи.
Настенька, ее младшая сестра и крестная мама.
Очаровательная школьница
После страшного пожара Настя с родителями и младшей сестрой переехала в Киев.
Настя Овчар со своей сестрой
По словам Насти, в первый год после пожара ей часто снилось, что она горит в огне.
Несмотря на многочисленные операции Настя до сих пор носит одежду с длинным рукавом. На руках еще остались рубцы, напоминающие о том страшном дне.
Но страшные воспоминания остались в прошлом и Настя превратилась в настоящую красавицу

Скільки Насті Овчар ще доведеться пережити планових оглядів і операцій, складно сказати. За словами дівчинки, одне з головних завершальних хірургічних втручань буде в 21 рік, коли лікарі повинні будуть прибрати всі ділянки, де ще залишилися опіки.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале