Моторошна історія - на столичній Оболоні: молода матір стрибнула з вікна власної квартири на очах у своєї дочки-школярки.

Жертві - 31, свідку - лише 9 років. Це просто неможливо уявити, що відчувала маленька дівчинка, коли рідна мама робила останній крок з 10-го поверху. А ще страшніше, що кілька років тому на її ж очах так само стрибнув з вікна і батько.

На пластикових вікнах 10-поверху досі видно сліди роботи поліції. Це саме той балкон, з якого напередодні ввечері вистрибнула жінка. Під вікнами - зламане гілля. Сюди і впала Вікторія. Станіслава Андріївна каже - загибла Віта попри різницю у віці була її подругою.

Мила, спокійна і дуже вразлива. 9-річна донька від тієї трагедії оговталась, а її матір схоже, що ні. Бідолашна дитина стала свідком самогубства вдруге - з вікна вистрибнула і її матір.


Для 31-річної Вікторії це вже не перша спроба піти з життя. І рідні жінки про її схильнісь добре знали. Що ж постійно штовхало жінку до такого відчайдушного кроку? Знайомі про Вікторію кажуть лише хороше: освідчена, з порядної родини і явних причин піти з життя у неї не було.

Схильність до суїциду жінка намагалася побороти за допомогою психолога. Втім, психологи кажуть - зупинити людей, схильних до суїциду, дуже важко. Навіть найменший стрес може підштовхнути їх до фатального кроку. А щохвилини бути поруч і контролювати дорослу жінку просто неможливо.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале