Politeka зібрала біографічні дані про депутата Ірини Бережну, яка сьогодні загинула в автокатастрофі в Європі

Бережна народилася 13 серпня 1980 року в місті Луганськ. У школі у неї було прізвище Чорнило. Потім взяла прізвище своєї матері – Олени Бережної.

У 2002 році закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім.Т.Шевченка за спеціальністю правознавство. У 2009 році – Національну академію управління при президенті України за спеціальністю державне управління.

У липні 2007-го отримала ступінь доктора філософії в сфері права (за Болонською системою освіти). Автор ряду публікацій з питань права та нотаріальної практики в юридичних і ділових виданнях.

Після закінчення ВНЗ працювала стажистом нотаріуса в Києві. З лютого по березень 2004 року була заступником директора з правових питань “Юридичної фірми” Астрая-Сервіс “.

У січні того ж року отримала свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю, а в березні зареєструвалася як приватний підприємець. За три роки роботи нотаріальна контора Бережної стала однією з найвідоміших і успішних в Києві, а в 2008 році отримала нагороду “European quality” Європейської бізнес-асоціації (м. Оксфорд, Великобританія).

У 2007 році на позачергових парламентських виборах пройшла в Раду під №151 в списку Партії регіонів, була безпартійною. Була членом комітету з питань правосуддя. Займалася питаннями законодавчого реформування нотаріату, судової системи, корпоративного права, питаннями євроінтеграції, конституційної реформи.

На парламентських виборах 2012 року обрана народним депутатом по округу №169 в Харківській області. Є першим заступником голови комітету з питань європейської інтеграції. Член Партії регіонів.

16 січня 2014 р голосувала за закони, які суперечать Конституції України, Конвенції про захист прав людини та основних свобод, які прямо суперечать зобов’язанням і обов’язків України як члена ООН, Ради Європи та ОБСЄ.

Бережна була одружена; виховувала єдину дочку Даніелу, ім’я батька дитини тримала в секреті.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале