У найближчі кілька днів очікується спекотна й малохмарна погода. На більшій частині країни стовпчик термометра вдень підніметься вище 30 градусів тепла.

У неділю, 13 серпня, очікується значне похолодання на заході країни. Тут повітря прогріється всього до 23-25 градусів – пройдуть грозові дощі. На решті території синоптики прогнозують спекотну погоду і мінливу хмарність. На півдні стовпчик термометра підніметься до 34-36 градусів, на сході, в центрі і півночі температура коливатиметься в межах 31-33 градусів.

У понеділок грозовий циклон переміститься на південь України. Тут температура повітря буде днем до 30-32 градусів. Незначне похолодання очікується в центрі і на півночі. Так, в Чернігівській області стовпчик термометра коливатиметься в межах 26-28 градусів, а на заході повітря вдень прогріється до 23-25 градусів.

Щодо спекотна погода очікується на сході. У Донецькій області очікується потепління до 35 градусів вдень. У центрі країни – від 30 до 32 градусів.

У вівторок, 15 серпня, в Харківській, Луганській і Донецькій областях очікуються грозові дощі, на решті території – мінлива хмарність. При цьому стовпчик термометра коливатиметься в межах 31-33 градусів тепла. На півдні країни можливе потепління до 33-35 градусів. У центрі України температура повітря буде коливатися в межах 30-32 градусів. На півночі і заході температура повітря буде коливатися в межах від 24 до 26 градусів.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале