Апокаліпсис близько: у Біблії відшукали дату
21.09.2017 05:37

Світу загрожує новий апокаліпсис, який пророкують на 23 вересня. До такого висновку прийшли біблійні теоретики, на підставі тлумачення священних текстів.

Провісником кінця світу стало астрономічне вирівнювання сузір'їв Лева і Діви разом з рядом планет. Це явище описано в пророцтві Іоанна в Одкровенні 12.

Теоретики стверджують, що з великою часткою ймовірності апокаліпсис почнеться вже цими вихідними. Саме 23 вересня положення всіх зірок і планет вперше за шість тисяч років співпаде так, як описано в пророцтві Іоанна.

"Це відбудеться і вже відбувається в сузір'ї Діви, планета Юпітер вже перебуває ніби в області живота і в вересні почне виходити, народжуючись з утроби Діви, потім до 23 вересня приспіють Марс, Меркурій і Венера і утворюють з сузір'ям Лева корону з 12 зірок. все як написано в Одкровенні 12 ", - вказали на збіг біблійні теоретики.

Але більшість християн не вірять в кінець світу і подібне тлумачення Одкровення. Вони вважають подібне тлумачення настільки правдивим, як віра в НЛО. Теорія почала поширюватися ще в 2011 році. Тоді блогер Вільям Теплі опублікував на YouTube перше відео про вирівнювання зірок під назвою Stellarium.