Засновниця видання «Букви» Катерина Рошук на персональній сторінці в соціальній мережі ділиться подробицями чергового медійного скандалу, який розгорівся в українському парламенті, - про це інформує replyua.net.

Так, журналіст розповіла про ажіотаж, який розгорівся навколо її колеги, фотокореспондента Богдана Бортакова – його хочуть позбавити акредитації у Верховній Раді за знімок нардепа від партії «Батьківщина» Олександри Кужель. Зокрема, Бортаков зафіксував політикиню у доволі пікантній позі, і супроводив цю світлину коментарем «Бабине літо вже?». Відтак, однопартійці Кужель побачили у коментарі сексизм і вимагають, щоб кореспондента позбавили права працювати в парламенті.

Ймовірно, таку вимогу «Батьківщини» підтримають і інші парламентарі, адже Бортаков неодноразово створював для них проблеми. Наприклад, саме він зафіксував перемовини Тимошенко з Віктором Балогою, поради Кужель своїм колегам щодо рецептів випічки, замовлення закордонних турів на Мальдіви Мірошником від «Самопомочі», спроби Володимира Парасюка домовитись із прикордонниками про перетинання кордону поза чергою, листування Віталія Хомутинника тощо. Як наголошує Рошук, робота журналіста у парламенті і не має подобатись нардепам, але приміщення ВРУ – робоче місце останніх, і виборці мають право знати чим вони там займаються.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале