Галасюк назвав наступні кроки щодо розвитку металургії
02.10.2017 17:46

Розвиток внутрішнього ринку та стимулювання експорту металопродукції – такою є стратегія розвитку української металургії. Про це під час відкриття міжнародного металургійного форуму «Наука та інновації» заявив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

Заступник Лідера РПЛ з економічної політики наголосив - масштабне будівництво та модернізація інфраструктури всередині країни зроблять металургію менш залежною від зовнішніх ринків. Державне ж сприяння експорту суднобудування, вагонобудування, машинобудування, авіапрому, оборонної галузі створить стабільний попит на метал і значну додану вартість.

«Індустріальні парки, експортно-кредитне агентство, формула держзакупівель “Купуй українське, плати українцям”, безкоштовне приєднання до інженерних мереж – інструменти реалізації такої стратегії, яка зробить міцнішою і українську металургію, і всю промисловість. Ці та інші складові промислового пакету реформ, запропонованого РПЛ, треба впроваджувати в життя невідкладно!» - пояснив В.Галасюк.

За словами нардепа, ГМК сьогодні – це чверть української промисловості та експорту. Галузь стабілізує курс гривні та стримує інфляцію, забезпечує зайнятість населення та податки для держави. «Металургію треба захищати і розвивати. Це фундамент, на якому можна розбудовувати інші індустрії. Створювати нове, не руйнуючи існуючого. “Металургійний закон”, який ми з Олегом Ляшком вже двічі провели в парламенті, це якраз – захист, тактика, антикриз. Підвищення вивізного мита на металобрухт втричі успішно спрацювало – заводи з сировиною, люди з роботою, армія з технікою та зброєю», - уточнив парламентар.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале