Очі, немов у снайпера: повертаємо зір простими вправами
01.11.2017 12:11

Реалії сучасного життя настільки суворі, що рідко хто може похизуватися відмінним зором. Стреси, навантаження на роботі, постійне сидіння біля монітору – від цього не врятують жодні окуляри, щоб там не розповідали ті, хто їх продають.

Тому якщо вам набридло постійно "наводити різкість", щоб розрізнити номер маршрутки, або ціну на акційній етикетці в магазині, запам'ятовуйте вправи, які повернуть вам стовідсотковий зір.

"Проблиск"

Краще вийти із приміщення на вулицю, щоб легше було зосередитися. Оберіть об'єкт, який найбільше привертає вашу увагу, але знаходиться на достатньо великій відстані. Встаньте таким чином, аби зображення виглядало розмитим, щоб ви просто не могли його прочитати. Дивлячись на табличку, починайте часто моргати, приділяючи увагу проблискам світла.

Коли картинка знову починає розпливатися, моргайте ще раз і пробуйте прочитати напис повторно. Вправу слід виконувати по годині вдень, акцентуватися на кожній літері, поки поступово не будете розрізняти їх окремо, а згодом – і в цілому слові.

"Стрільба по мішенях"

Вибирайте поглядом різні об'єкти, уявивши, що ви у тирі, а це мішені. Відстань відраховуйте від кінчика носа до горизонту(звучить кумедно, але рекомендація є рекомендація, нічого не поробиш). Тримайте по черзі кожну з точок у фокусі, моргайте регулярно і слідкуйте за проявами гостроти зору.

"Відпочинок"

Закрийте долонями очі, прикладіть до обличчя складені човниками кисті рук. Спочатку правою долонею дістаньте до правого ока, а лівою – до лівого. Пальці на чолі повинні перетнутися у формі "третього ока".

Намагайтеся не зважати на появу "яскравих плям"у зіницях – це нормальне явище.

"Вісімка"

Рухайте поглядом по вибраним точкам в бік вісімки, спробуйте сфокусувати увагу якомога довше на одній з них. Робіть повороти вправо, вліво, збільшуйте уявну "вісімку" в два рази – тобто траєкторія руху зору розширюється, немов знак безкінечності. Відпочиньте хвилин 10-15 і продовжуйте ще раз по кілька підходів на годину.

Важно! Материал подготовлен на основании актуальных научных и медицинских исследований и носит исключительно информационный характер. Данная информация не может быть основанием для установки диагноза или лечения. Если у вас проблемы со здоровьем, для установки диагноза обязательно обратитесь к врачу.