Чим більше часу минає з дня кривавої трагедії в Харкові, тим більшим стає коло потенційних підозрюваних у причетності до трагедії.

Після того, як за гратами опинилися мажорка Олена Зайцева та водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов, до відповідальності мають бути притягнуті й дорожники. Таку думку в коментарі місцевому порталу "ГородХ" висловив віце-президент Товариства учасників руху" Віктор Козоріз.

"Тепер я очікую, що буде оголошено підозру і комусь із посадових осіб Харківської міської ради, який відповідає за організацію в місті дорожнього руху. Адже Дронов якщо і порушив правила дорожнього руху, то зробив це не навмисно, а через відсутність на дорозі видимої дорожньої розмітки, зокрема стоп-лінії перед світлофором. Така лінія на площі Конституції (з боку Бурсацького спуску) була нанесена тільки на наступний день після смертельного ДТП",- заявив він.

Козоріз пояснив, що більшість місцевих водіїв, котрі роблять поворот на вулицю Сумську, практично не зупиняються перед стоп-лінією, а їдуть трохи далі, поближче до перехрестя. При цьому вони орієнтуються не на ближній світлофор з боку площі Конституції, а на той, що знаходиться на Сумській.

"Тому що якщо зупинитися перед стоп-лінією в лівій смузі, то справа сигналів світлофора водіям практично не видно. А якщо справа перед світлофором зупиняється фура або великий автомобіль, то водіям з лівих смуг цього світлофора зовсім не видно", - пояснив чоловік.

Ігнорувати цей момент не можна, хоча б тому, що слідство повинне розуміти, як у цьому місці організована схема дорожнього руху і яким чином вона впливає на поведінку водіїв і безпеку руху.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале