У зоні АТО працюють посилені ворожі снайперські групи.

Про це People’s Project повідомили бійці однієї з бригад, що тримають позиції на Донеччині.

За словами військових, ворожі снайпери в'ються у районах навколо офіційних Контрольно-пропускних пунктів. За всіма ознаками, росіяни провокують наших бійців та контрснайперські групи з метою демаскувати вогневі позиції та уполювати когось із наших військових.

На користь цього свідчить і фрагмент перехоплених розмов між терористами: це чули у Бахмутському районі.

– Они вышли на 400 метров вперед в поле, от своей позиции.
– (неразборчиво), и по нам сейчас работают снайпера.
– Да, по ним да, ну, то есть, они. Наши вышли одиночными спровоцировать.
– Значит в 11:50 (неразборчиво) с этого момента они успокоились.

Можна зрозуміти, що снайпери терористів спровокували наших бійців, та українські стрільці так активно відповіли провокаторам, що тим довелося стихнути і припинити роботу. Що ж, сподіваємося, наступного разу нашим пощастить не лише відігнати ворожих снайперів, а і вкласти їх довіку жувати чорнозем. Між тим, військові опублікували і фото снайперів ворога, які саме зараз можуть працювати на лінії зіткнення: так, обличчя закриті, проте декого із ворожих стрільців можна упізнати.

Наприклад, по центру, з непокритою головою – терорист Деян Беріч, сербський злидень, якого пошарпало життям і закинуло на Донбас між таких же обірванців. Певні, наші фахівці роздивляться, а за потреби упізнають через приціл і інших найманців та кадрових російських убивць.

Ми ж можемо не лише побажати успіху нашим стрільцям, а й відчутно допомогти. В рамках проекту "Я снайпер" Волонтерський центр People’s Project збирає кошти та купує спорядження, необхідне для точної та ефективної роботи снайперів.

У рамках же проекту "Оперативне реагування" ми купуємо спорядження й для інших підрозділів, що стоять на передовій та, крім іншого, мусять протидіяти снайперам. Так чи інакше, а все ж кожна гривня ваших пожертв йде на користь спільної справи: уберегти наших бійців та допомогти їм здолати ворога. Долучайтеся до участі в будь-якому з наших проектів – наблизимо Перемогу разом!

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале