В жодній країні світу середньому класу не по кишені відпочинок Генпрокурора Луценка на Сейшелах, пише в ФБ Olexiy MINAKOV.

Коли Луценко заявляє нісенітницю, що його відпочинок вартістю більше 50.000 євро на Сейшелах дозволяє собі середній клас, - це свідчить не стільки про відірваність від українських реалій та життя у своєму ізольованому надкомфортному світі, скільки про безтурботну невигадливість у виправдовуванні свого коштовного відпочинку.

Можливо, Луценко мав на увазі середній клас корупціонера, але більш імовірно, що Луценко банально тримає всіх нас за повних ідіотів, яким можна втюхати будь-яке недолуге пояснення. Навіть про відпочинок в одному з найдорожчих отелів Сейшелів "бєз ізлішеств".

І це вже далеко не вперше. Нещодавно він "випадково" зустрівся з олігархом Коломойським в Амстердамі. Ну, не париться людина з поясненнями. Мабуть, думає в стилі класика Шкіряка "покричите трошки, посмердите, але потім заспокоїтесь".

А ми навіть не кричимо, ми милуємось - син подарував елітну поїздку в теплі краї. Це ж так мило. Точніше, було б мило, якби Луценко не жив у величезному будинку, оформленому на тестя.

Це було б мило, якби на бухгалтера компанії дружини Луценка не була формально оформлена нерухомість. Смердить корупцією.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале