Депутати Верховної Ради України можуть в терміновому порядку зібратися сьогодні, 1 лютого, для обговорення польського закону про заборону “бандерівської ідеології”.

Про повідомила народний депутат України, член депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Оксана Юринець.

За її словами, з подібною ініціативою вже виступив голова парламенту Андрій Парубій. Сама Юринець при цьому не виключає того, що швидко зібрати депутатів для обговорення не вийде.

“З приводу зустрічі – я думаю, наскільки можливо голові ВР зібрати ту кількість депутатів, присутніх … я знаю, що одна частина поїхала на схід, а інша частина на округах. Миттєво зібрати всіх всіх – це велика країна, а реакція і прийняття рішень потрібно вже зараз “, – додала Юринець.

Нагадаємо, Верхня палата польського Сенату прийняла поправки в закон про Інститут національної пам’яті Польщі, які вводять покарання за використання формулювання “польські табори смерті” і поширення інших фактів про участь поляків у Голокості, які влада країни вважає помилковими.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале