Інцидент, внаслідок якого вигоріла стіна і підлога, активно коментують.

При цьому багато хто, виступає проти УПЦ МП в Україні, тому частково чи повністю підримує такі радикальні дії.

«Українську церкву в расЄї спалили і нічого?… Українську бібліотеку закрили… показово палили українські книги.. директор в тюрмі… гнати пархат, вижигати, якщо по – доброму не вступаються з нашої землі», «Церква яка благословляє війну проти інших держав і народів – це церква Сатани. І ця церква має бути знищена», «Вони позабирали наші ікони,забирають нашу історію і будують там де хочуть. Я бачила в Москві наші стародавні ікони. Одним це байдуже,а іншим болить. Не судіть і не судимі будете», «От і прилетів бумеранг,і за підлість КГБшну, і за дитину не похоронену…. гнати їх треба», «Нічого не поробиш. Я б не палила, але тих, хто то зробив не засуджую. А приміщення важко забрати з нашою надтолерантною владою», «Спалили гніздо кагібішних тварів», «Спалили церкву??? Як можна було???? Аяяй аяяй , ну спалили тай спалили. Жаль тільки тараканів які там жили», – йдеться в коментарях.

Водночас є й ті, хто виступає рішуче проти.

Нагадаємо, у Львові вночі горів храм Української православної церкви Московського патріархату. Храм, побудований з дерева, знаходиться на проспекті Червона Калина. Пожежа сталася приблизно о 2 годині ночі.

Пожежникам вдалося врятувати будівлю храму. Однак вогонь встиг знищити обшивку даху, дерев’яне перекриття, підлога, облицювання стін і частина церковного інвентарю. Причини пожежі з’ясовуються.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале