У великодні свята тема загробного життя особливо актуальна. У ці дні всі ми згадуємо не тільки про воскреслого Спасителя, а й про своїх померлих членів родини.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Напевно, багато хто чув про те, що наші близькі навіть після смерті якимось чином впливають на наше життя і долю.

Але яку саме роль відіграють померлі рідні?

1. Що відбувається, коли вмирає хтось із членів сім’ї? Смерть наших коханих та близьких, це, мабуть, найтрагічніший момент земного життя людини. Така втрати є найстрашнішою подією, воно зачіпають наш розум. Особливо гостро відчуваємо ми гіркоту втрати в міру того, як ми стаємо старше.

Цілком логічно, що коли ми втрачаємо улюбленого дідуся, бабусю або когось із батьків, нам цікаво дізнатися, втрачені чи вони назавжди або все ж вони повернуться до нас в образі наших дітей або онуків?

Саме з цієї причини представники багатьох культур по всьому світу поклоняються своїм померлим предкам.

2. Поклоніння померлим родичам у індусів У індусів є можливість віддати данину поваги своїм предкам в формі шраддха, релігійного обряду, що проводиться на честь померлого родича не тільки в річницю його смерті, але і в темну, безмісячну ніч кожен місяць.

Така ніч отримала назву амавасья, і є дуже важливою частиною індуїстської культури.

Крім того, два рази на рік індуси відзначають Пітрі- Пакша, період з 16 місячних днів, призначений для шанування своїх предків.

3. Вівтар для предків Крім індуїстської віри, в багатьох інших культурах по всьому світу, люди поклоняються своїм покійним родичам.

Існує особливий вівтар для поклоніння предкам, куди кладеться їжа і підносяться інші дари, наприклад, ладан.

Робиться це в знак поваги померлим родичам, а також на знак подяки за все, що вони для нас зробили.

4. Ми в боргу перед ними Завжди пам’ятайте про те, що всі ми в боргу перед померлими бабусями, дідусями і батьками.

У той час як деякі можуть не надавати значення тому, що потрібно бути вдячними нашим предкам, не можна не визнати, що, так чи інакше, ми дуже багатьом їм зобов’язані.

Вони дали нам життя, виростили нас і вклали в нас багато. Тому обов’язково дякуйте померлих предків за те, що вони для вас зробили і ні в якому разі не заперечуйте їх роль у вашому житті.

5. Наші ангели-хранителі Є навіть ті, хто вважає, що наші покійні близькі це і є наші ангели -хранітелі, ну або в усякому разі, вони дуже на них схожі.

Подібно до ангелів, їх душі уберігають нас від усього поганого і захищають від зла. Часом вони можуть робити для нас навіть те, чого не в змозі зробити ні різні божества, ні навіть ангели.

Їх душі можуть впливати на нашу долю тим чи іншим чином, а також бути присутнім в нашому щоденному житті. Наприклад, душі наших померлих близьких можуть допомогти відшукати втрачені речі або подати нам геніальну ідею саме в той момент, коли ми так потребуємо раді.

6. Вони спостерігають за нами

Що, якби ми точно знали, що наші померлі рідні спостерігають за нами і хочуть допомогти в нашому повсякденному житті так, ніби вони живі і дійсно присутні в нашому житті?

Насправді ж, їх присутність відчутна, це схоже на те, що після смерті вони мають якусь сверхестественной силою і допомагають нам вже з іншого царства.

Дійсно, їх допомога і неймовірна мудрість може збагатити наше життя, наповнити її зовсім іншим змістом, нам лише потрібно визнати їх енергійне присутність …

7. Деякі з наших померлих предків повертаються в свою сім’ю? Поклоніння предкам — це повага і данина пам’яті нашим рідним, які покинули цей світ. Більш того, послідовники деяких релігій в своєму сприйнятті загробного життя пішли ще далі: вони твердо вірять в те, що душі їхніх предків повертаються до них.

Така щира віра в те, що вони дійсно повертаються в свої сім’ї в тій чи іншій формі допомагає людям жити.

Фактично, це ще один доказ глибокої прихильності і любові наших померлих близьких до нас, живим членам їх сім’ї, незважаючи на те, що вони розділені з нами на рівні тіла і існують тільки у формі душі.

8. Подяка, а також всепрощення Звичайно ж, якщо ми почитаємо своїх покійних близьких, це означає те, що наші предки були добрими і люблячими людьми, а не злі і жорстокі. І вони продовжують залишатися такими навіть після своєї смерті.

Обов’язково слід згадувати їх в своїх молитвах, дякувати за все, а також просити у них вибачення і прощати їх за можливі допущені помилки.

9. А що якщо вони повертаються з певною метою? Що, якщо вони повертаються для того, щоб про вас подбати або тому, що їм потрібно щось продовжити і виконати незавершену завдання?

Цілком, можливо, що в період численних реінкарнацій вони обов’язково знайдуть час повернутися до своєї сім’ї на землі.

10. Плани нашої підсвідомості Хіба в період нашого земного життя ми будуємо якісь плани щодо життя загробного?

Наш інстинкт виживання змушує нас вкладати сили, засоби та гроші в наших дітей. Хоча ми не визнаємо цього, але робимо це на якомусь підсвідомому рівні. Наша доля, і наше продовження роду це найважливіша складова нашого життя і це також те, що буде нашим продовженням після смерті.