Київ не є світовим містом, і для нього якась подія світового рівня - це реальна ЧП. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів народний депутат фракції «Батьківщина», активіст Євромайдану, боєць батальйону «Азов» Ігор Луценко.

За словами нашого співрозмовника, місто не мусить відчувати величезні неподобства через таку подію, як фінал Ліги чемпіонів.

«Перекривати половину історичного центру - це занадто, на мій погляд. Я не думаю, що таке робиться в європейських містах, коли там проводяться футбольні першості. Тобто у нас футбол більше, ніж футбол, його роблять майже як фактор президентської кампанії. Можливо, пан Клічно йде в президенти. У нас всі президенти страшенно люблять піаритися на футболі, власне, відбувається те ж саме», - каже експерт.

Що стосується шалених цін на житло, то пан Луценко зазначає наступне: «У нас дійсно недорозвинута ця галузь, і вона реагує на подію підняттям цін, можна сказати, трошки неадекватно. Такого в Європі дійсно не буває. Якщо відбувається якась подія в місті, це не означає, що там ціни в рази зростають на проживання».

«Київ не є світовим містом, тобто для нього якась світового рівня подія — майже не виконувана задача для того, щоб зберегти звичайний режим функціонування. Це надзвичайна ситуація, ЧП що називається. В тому числі в готельній сфері. Але, на щастя, є програми, які дозволяють обійти монополію, тобто якщо ви хочете жити в 5 зірках, тоді вам дійсно прийдеться дуже багато платити. Але якщо вас задовольняє якісь менш комфортні умови, то є вибір. Тому, на щастя, є альтернативи. Я не думаю, що це цінова монополія», - додає експерт.