Україна сама має давати дозвіл на розміщення миротворців на власній території, бо Донбас - це є територія України. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів кандидат політичних наук, політичний експерт, журналіст Євген Магда.

На думку нашого співрозмовника, рішення голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Жебрівського про звільнення навряд чи можна назвати раптовим.

«Думаю, що є відповідне кадрове рішення, яке прозвучить достатньо швидко, тому що якщо це військово-цівільна адміністрація, то вакууму влади там бути не може», - пояснює політолог.

Щодо готовності так званої «ДНР» розглянути питання про введення контингенту ООН в Донбас для охорони місії ОБСЄ експерт зазначає наступне: «Від їхніх слів нічого насправді не залежить. Україна не збирається вести перемовини на цю тему з Захарченком чи не з Захарченком. Тобто про миротворців говорити можуть тільки ті люди, які власне безпосередньо здійснюють ухвалення рішень. Рішення буде ухвалюватися в Кремлі. Захарченко, Пасечник, будь-який польовий командир, якій там бігає під трикольоровими прапорами, вони можуть свою думку залишити при собі».

За словами аналітика, Україна сама має давати дозвіл на розміщення миротворців на власній території, бо Донбас - це є територія України.

«Я вважаю, що цього року це вже нереалістично, а далі, думаю, що нічого нереалістичного в нашому житті бути не може», - додає Євген Магда.