Продюсер Радіо МАКСИМУМ Слава Дьомін прокоментував відеозапис, на якому молода пара займається сексом в студії радіостанції.

Відео опублікував користувач соцмереж Vova Vova на своїй сторінці в Facebook 9 липня. Слава Дьомін підтвердив, те, що відбувається на відео – правда. Про це стало відомо під час внутрішнього службового розслідування, яке служба безпеки компанії провела в той же день, коли і був опублікований запис. Про це йдеться на сайті Радіо МАКСИМУМ.

"Щодо відео, яке висвітилося вчора в моїй стрічці! Ми розібралися, провели внутрішнє розслідування. Все банально: співробітники радіостанції потайки пробрались в студію Радіо Максимум і влаштували там побачення з усіма наслідками. На жаль, дізналися ми про це з Facebook, оскільки стався витік даних з камери відеоспостереження.

Всі учасники інциденту, в тому числі і той, хто злив відео – ПОКАРАНІ. Хочу вибачитися перед слухачами, а тепер уже і глядачами Радіо МАКСИМУМ за цей незручний момент. Як багато хто помітив, на щастя, тривав він недовго :), – прокоментував продюсер радіостанції.