Коли йдеться про економічні відносини з Росію, то на першій план виходять трошки інші аргументи, окрім «ми вам - ви нам». Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів директор Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна Дмитро Боярчук.

Коментуючи інформацію про те, що українська влада може припинити залізничне сполучення з Росією, наш співрозмовник зазначає наступне: «З побутової точки зору я можу сказати, що люди будуть їздити через Білорусь, користуватися якимись іншими шляхами. А з економічної точки зору у нас торгівля з Росією дуже сильно зменшилась, зараз відновлюються обсяги імпорту, але не експорту. В той же час, зв'язки, яки були багато десятиліть, напевно, працюють».

Щодо політичної сторони питання, продовжує аналітик, то з точки зору ведення зовнішньої політики і розмежування себе по відношенню до агресора ця ініціатива має певний зміст.

«З точки зору економіки високі обсяги зовнішньої торгівлі — це завжди плюс, але коли ми говоримо про Росію, тут на першій план виходять трошки інші аргументи, окрім «ми вам — ви нам», - додає Боярчук.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале