У жовтні українці матимуть додатковий вихідний з нагоди Дня захисника України, який відзначають 14 числа. У 2018 року це свято випадає на неділю, в зв’язку з чим вихідний переноситься на понеділок, 15 жовтня, повідомляє ONLINE.UA.

З нагоди Дня захисника в українців вийдуть триденні канікули з 13 по 15 жовтня включно. Цей вихідний передбачений Кабінетом міністрів в офіційному календарі святкових днів. Таким чином, в жовтні українці будуть відпочивати 6 і 7 числа (субота і неділя), 13,14 і 15 числа (субота, неділя і понеділок), 20-21 та 27-28 числа, які випадають на вихідні.

Нагадаємо, День захисника України є державним святом, яке було засновано в 2015 році, після початку збройного конфлікту на Донбасі і анексії Криму Росією. У зв’язку з ним в Україні скасували радянське свято День захисника вітчизни, який відзначається 23 лютого.

Слід зауважити, що згідно з календарем вихідних, ще один додатковий вихідний в 2018 році в українців буде в грудні. Відпочивати в Україні будуть у вівторок, 25 грудня, коли відзначається католицьке Різдво. У Мінсоцполітики запропонували перенести вихідний з 22 грудня на понеділок, 24 грудня, щоб не розривати триденні канікули, а суботу зробити робочою.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале