Люди, яким вдалося знайти будь-яку цінність на землі, вважаються вельми удачливими, але експерти відзначають, що деякі знахідки дуже небезпечно забирати собі.

Зброя

Будь-який предмет, який можна використовувати як знаряддя насильства, не можна піднімати з землі. Справжні бандити навряд чи випустять із рук пістолет або дорогу рушницю, але от ніж цілком ймовірно, тому краще не чіпати його, щоб не пояснювати, як саме відбитки пальців потрапили на рукоятку.

Коштовності

Будь-яку прикрасу, яке представляє цінність, краще не піднімати з землі, щоб не потрапити в руки афериста. Знахідка може стати частиною плану, згідно з яким її знайде ще одна підставна людина, вимагаючи розділити видобуток і попросить грошей.

Навушники

Навушники або гарнітуру можна порівняти із зубною щіткою, оскільки на них зберігаються бактерії з тіла їх власника. Потрібно проявити обережність у поводженні з такими предметами і ні в якому разі не піднімати їх з землі, щоб запобігти розвитку серйозної вушної інфекції.

Шприци

Взаємодіяти з використаними шприцами або голками без захисту категорично забороняється. Справа в тому, що при дотику до таких предметів є ймовірність зараження небезпечними хворобами, наприклад, вірусним гепатитом.

Гроші

Згідно із законом, будь-яку знахідку потрібно принести у відділення поліції, але навіть по дорозі до органів влади людину, яка знайшла на вулиці справжні цінності, можуть чекати небезпеки.

Рація

Будь-який портативний пристрій зв’язку нерозумно використовувати за призначенням. Відомо кілька випадків, коли виклик по знайденій рації приводив до масштабного вибуху. Таку знахідку краще відразу віднести до відділення поліції.

SIM-карта

Чужий номер телефону може стати причиною дзвінків від кредиторів, рекламних SMS-розсилок або інших неприємних зв’язків. Крім того, якщо SIM-карта була викинута з вкраденого телефону, в злочині можуть запідозрити того, хто її підібрав.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале