Виборчий результат буде набагато більш несподіваним, ніж розраховують ті люди, які виштовхали Зеленського на вибори. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів політолог Володимир Цибулько.

Коментуючи заяву Володимира Зеленського про те, що у разі перемоги на виборах президента України він в першу чергу подав би законопроекти "Про народовладдя", "Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів", "Про імпічмент президента України" та "Про відкликання народного депутата України", наш співрозмовник зазначає наступне: «Я думаю, що такі закони виникають від політичної незрілості. Закон про відкликання народного депутата спровокує відкликання переможця в окрузі на другий день депутатства. Закон про імпічмент спровокує імпічмент на другий день після прийняття присяги президентом. Тобто це закони, які по суті виглядають демократично, а по факту є знущанням над демократією».

«Я не сприймаю кандидатуру Зеленського серйозно, тому що я не бачу в його оточені підготовлених для управління державою людей. Значить, ці функції мають виконувати підготовлені люди з команди інших людей», - додає експерт.

По факту, зазначає політолог, це таке фрондерство виборця, і це можна легко пояснити.

«Є втома від політичного класу, якій багато років утримує владу в Україні. Швидше за все, що цей фрондерський вибір не виллється в електоральний результат. Швидше за все, що виборчий результат буде однозначним і набагато несподіванішим, ніж розраховують ті люди, які виштовхали Зеленського на вибори», - прогнозує Цибулько.