В 2012 році у нас відбулися дуже сильні зміни в Кримінально-процесуальний кодекс, і тепер злочинців практично неможливо притягнути до відповідальності. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів народний депутат фракції «Батьківщина», активіст Євромайдану, боєць батальйону «Азов» Ігор Луценко.

За словами нашого співрозмовника, той факт, що через 5 років після трагічних подій на Майдані і досі не знайдено й не покарано винних, «абсолютно вкладається в загальну тенденцію відсутності покарання за будь-які злочини в нашій країні».

«Візьмемо будь-які злочини, починаючи від «Україна без Кучми», і з того часу це продовжується. В 2012 році у нас відбулися дуже сильні зміни в Кримінально-процесуальний кодекс, які наділили будь-якого злочинця можливостями найняти собі адвоката і захищатися. Їх неможливо практично притягнути до відповідальності», - констатує експерт.

Також, додає Луценко, це питання стосується і роботи Генеральної прокуратури.

«У нас було 4 генпрокурори, і вони всі, мабуть, недопрацювали. Якщо все буде відбуватися, як і зараз, то я думаю, що буде пару десятків обвинувальних вироків. Це не те, на що заслуговують ці люди. А якщо поміняти керівників Генпрокуратури, тобто мати гарних керівників, то, можливо, ця цифра зросла би й до сотні, але все одно це надто маленький відсоток від того, що треба було зробити», - каже співрозмовник видання.