Сучасна Україна перетворилась на бізнес-проект. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів голова Громадської палати України, генеральний секретар Національної конфедерації профспілок Петро Петриченко.

На думку експерта, рішення нинішньої української влади несуть негативні речі в суспільство, і люди їх просто не сприймають.

«Я задаю собі питання: чи є в нашій країні державні посадовці, які працюють на інтереси людей? Сьогодні до влади прийшли молоді хлопці - 35-45 років, які просто на державу дивляться, як на бізнес-проект, і бачать, що в казну держави надходять величезні кошти від податків, і вони ці кошти просто використовують на свій розсуд. Коли не вистачає грошей, вони піднімають тарифи, коли немає грошей, вони трохи беруть з тіньового сектору. Але це ж одна й та ж казна. І як можна дивитися на те, що робить сьогодні влада?», - каже Петриченко.

На думку експерта, на сьогоднішній день в Україні практично не працюють закони.

«Є певний клуб бізнесменів-олігархів, які за рахунок державних повноважень, силового впливу на людей збирають гроші і використовують їх таким чином, як вони вважають за потрібне. Це може бути мільйонна заробітна плата чи премія, але немає ніяких дій для створення нормальних умов для людей праці. Якби ще на сьогодні не було держслужбовців, от тих маленьких, яких треба утримувати, якби не було от тих пенсіонерів, цього майбутнього електорату…», - каже співрозмовник видання.

«У країні сьогодні страшно жити, і те, що вони сьогодні маніпулюють - чи десь пенсії прибавлять, чи якісь індексації - шановні, якщо ви хочете щось зробити в цій країні, будь ласка, проведіть закон через ВР і зробить так, щоб люди бачили, що ви хочете якогось добра. У нас Конституція краща в світі. Якщо б виконувалась ця Конституція, якщо б дійсно забезпечувалась безкоштовна охорона здоров'я, якщо б дійсно права людини захищались, якщо б дійсно працювали закони про працю, якщо б людина дійсно мала право отримати індексацію грошових коштів... Але це все робиться для того, щоб збагатитися на власний рахунок», - каже Петриченко.