Временная следственная комиссия Верховной Рады Украины по вопросу установления фактов заграничного вмешательства в финансирование избирательных кампаний в Украине через негосударственные организации, которые существуют на гранты иностранных государств, составила промежуточный отчет.

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань встановлення фактів закордонного втручання у фінансування виборчих кампаній в Україні через недержавні організації, що існують на гранти іноземних держав, залишає у силі висновки, викладені у Попередньому звіті Комісії.

За час, що минув після оприлюднення Попереднього звіту Комісії (ТСК) на пленарному засіданні Верховної Ради України, ці висновки лише підтвердились новими і додатковими фактами, відповідними оцінками та реакцією з боку ряду керівників недержавних організацій (НДО), народних депутатів України, політологів, журналістів, дипломатів.

Президентські вибори 2004 року в Україні відбуваються в момент формування нових геополітичних реалій, у яких нашій державі відводиться особлива роль і місце. Основними суб’єктами впливу на політичні процеси в Україні є США, НАТО і Росія. Росія намагається посилити свій вплив на Україну, забезпечити її довгострокове перебування у сфері рросійських інтересів. Європейський союз зацікавлений у стабільності і прогнозованості України, співпраці з нею. США докладають багато зусиль, аби втримати Україну від реінтеграції з Росією, запобігти посиленню ролі Москви на світовій арені.

Публічного фінансування Росією певних суб’єктів в Україні з метою впливу на характер виборів немає. Увага РФ до українських НДО є низькою, а практична співпраця - відсутня. («Національна безпека і оборона», № 5, 2004 рік. с.27).

Сполучені Штати Америки, ставши єдиною світовою наддержавою, поклали на себе обов’язки по встановленню нового світового порядку, привласнити собі «відповідальність» не тільки за міжнародні відносини, але й за формування політичних режимів в усіх важливих для Америки країнах світу (В’ячеслав Ігрунов, директор Міжнародного інституту гуманітарно-політичних досліджень).

Експерти Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова (Центр Разумкова) вважають, що США впливають на політичні і виборчі процеси в Україні через українські неурядові організації (НДО), інститут міжнародних спостерігачів, міжнародні фінансові установи, зустрічі державних керівників з претендентами на президентську посаду, а Росія - через роботу російських політтехнологів у штабах кандидатів, РR - кампанії на користь того чи іншого кандидата, зустрічі представників російського державного керівництва з претендентами на президентську посаду, використання фінансово-економічних важелів.

Предметом дослідження Комісії є діяльність неурядових структур (НДО), через які вплив Заходу є системним і довгостроковим, направленим на просування західних суспільно-політичних цінностей.

Фактор впливу через гранти, без сумніву використовується для підтримки «демократичних сил», які нині зосереджені в таборі правої опозиції. Цим силам не подобається нинішній політичний режим і нинішня ситуація в країні. Їхні особисті інтереси і цінності співпадають із цінностями західного демократичного світу (Володимир Фесенко, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента»).

Методологію впливу США на внутріполітичну ситуацію в Україні надзвичайно відверто і цинічно характеризують висловлювання надзвичайного й повноважного Посла в Україні Джона Хербста:
- «… наша політика щодо України ґрунтується на нашому національному інтересі»;
- «США можуть бути справжніми друзями лише з тими країнами, які поділяють не лише наші інтереси, а й наші цінності». («Українська правда», 4 червня 2004 року);
- «Ми відкрито надаємо технічну допомогу у сферах організації виборів, моніторингу та інформуванням виборців. Ми продовжуватимемо наш діалог з цих питань із громадянами, неурядовими організаціями, Урядом і міжнародною спільнотою.
… В Україні є люди, які користуючись своїм правом на свободу висловлювань, твердять, що дипломати не повинні втручатися в дебати про вибори в Україні. Це є цинізмом найбільш відвертого ґатунку» («Національна безпека і оборона», № 12., с. 34).
Наводимо кілька свідчень про те, як реалізується подібна методологія у політичній практиці.

Дмитро Редько, керівник інформаційно-аналітичної служби громадської організації «Інформационный мост» (14.06.2004, http: www.russ.ru//culture/2004.06.08-redko.htme): (мовою оригіналу) «Несомненно целый ряд политических партий и организаций находятся под влиянием разного рода донорских организаций… Оппозиция чутко прислушивается к мнению представителей западных демократий… Следует говорить о присутствии иностранных организаций и денег в украинской политике. …Если же речь идет о всевозможных аналитических, социологических и RP-центрах, притаившихся в партийной тени, а также о дружественных партиям общественных организациях - да, подобные структуры время от времени подпитываются западными деньгами».

Ростислав Хотін, редактор української служби ВВС («Київський телеграф», 11-17.06.2004 р., с.16):
В украинскую журналистику «… столько было вложено усилий и инвестиций…, что трудно найти журналиста, который бы на побывал на каких-то курсах, за счет какого-то гранта не посетил какого-либо семинара, не воспользовался заинтересованностью Запада в том, чтобы Украина развивалась демократически».
До речі, ведучий партнер ВВС в українському інформаційному полі – радіо «Ера», яка пускає в ефір ранішню програму ВВС та першу вечірню. Крім того, новини від ВВС беруть приблизно 20 приватних FM-станцій в регіонах України.

Ігор Когут, голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив:
«… ми не приймаємо рішень, а лише подаємо пропозиції, формуємо громадську думку».

Євген Федченко, кандидат політичних наук, викладач Національного університету «Києво-Могилянська Академія» («Деловая неделя», 20-26.05.2004., с.2) :
«…В Украину прибывает довольно много людей (Дж. Сорос, М. Олбрайт, З.Бжезинский, Буш-старший и др. – ТСК), способных в той или иной степени давать оценку происходящему здесь, анализировать ситуацию и, в конце концов, влиять на ее развитие».

Сергій Кичигін, («2000», 11-17.06.2004 р., № 24 (224):
«… как-то незаметно для себя мы привыкли к тому, что США стали открыто вести себя по отношению к Украине как к колонии – с подачи украинской оппозиции и при неспособности наших властей адекватно реагировать на постоянное вмешательство в наши внутренние дела. Не говоря уже о прямых оскорблениях».

Протягом І півріччя 2004 року, зусилля структур іноземної присутності концентрувалися на реалізації проектів у політичній та інформаційній сферах, наданні консультативної, технічної та фінансової допомоги вітчизняним громадським організаціям, партіям націонал-демократичного спрямування, «незалежним» ЗМІ. За рекомендацією урядів своїх країн західні структури в Україні чітко дотримуються чинного законодавства і реалізують проекти виключно в рамках досягнутих міжурядових домовленостей.
Найактивніше діють структури американської присутності - Міжнародний республіканський інститут (МРІ), Національний демократичний інститут (НДІ), фонди «Євразія», Ч.С.Мотта, ІRЕХ рrо Меdіа, «Інтерньюз-Україна», Міжнародний фонд «Відродження», які за підтримки посольства США в Україні та Агентства міжнародного розвитку (АМР) втілюють проекти політичної освіти, проводять моніторинг суспільно-політичної ситуації в регіонах, надають технічну та фінансову підтримку «незалежним» ЗМІ. З початку року американською стороною реалізується 10 проектів грантової підтримки вітчизняних громадсько-політичних структур і ЗМІ, в рамках яких проведено 7 семінарів та 2 тренінги з підготовки спостерігачів, котрі працюватимуть на виборчих дільницях. На зазначені заходи вже витрачено понад 100 тис. доларів США.
Незмінним залишається «регіональний вектор» діяльності американських структур. Пріоритетними є Чернігівська, Сумська, Київська, Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Херсонська, Одеська області, а також АР Крим та м. Севастополь.
АМР США в рамках проекту «Мережа громадської дії в Україні» виділило кошти регіональним недержавним телекомпаніям для створення відеофільму, який висвітлюватиме участь недержавних структур у демократизації українського суспільства, їхню роль у передвиборних кампаніях, протестних акціях опозиції тощо.
МРІ продовжує реалізацію в Чернігівській, Сумській, Рівненській, Житомирській та Хмельницькій областях проектів підтримки молодіжних громадських організацій, які виявили бажання взяти участь у моніторингу передвиборної кампанії.
Фонд «Євразія» з січня 2004 року розпочав реалізацію програми «Підтримка впровадження механізмів, покликаних підвищити роль громадян у прийнятті політичних і економічних рішень», яка передбачає виділення Українському центру економічних і політичних досліджень імені О.Разумкова близько 50 тис. доларів для моніторингу діяльності в Україні іноземних та вітчизняних недержавних структур.
Міжнародний фонд «Відродження» та Фонд розвитку українських ЗМІ посольства США в Україні реалізують проект «Спільна ініціатива з попереднього відбору проектів» для вітчизняних електронних, друкованих незалежних ЗМІ та неурядових організацій. Його метою є фінансування, організаційна та технічна підтримка запропонованих українською стороною проектів моніторингу виборчої кампанії Президента України. Сума одного гранту для вітчизняних ЗМІ та неурядових структур коливатиметься від 5 тис, дол. до 24. тис. дол. США.
У листопаді - грудні 2003 року представниками Агентства міжнародного розвитку США, Міжнародного республіканського інституту (МРІ), Національного демократичного інституту (НДІ), фондів «Євразія» та «Відродження» при підтримці регіональних відділень Комітету виборців України (КВУ) в рамках реалізації програм у політичній сфері «Вибори та політичні процеси в Україні», «Довготривале спостереження», «Розвиток парламентаризму в Україні», «Партійне будівництво в Україні», «Реформування місцевого самоврядування в Україні», «Розвиток демократичного суспільства» та «Партнерство за прозоре суспільство» було проведено близько 20 семінарів, тренінгів та «круглих столів» практично в усіх регіонах України.
Порівняно з листопадом - груднем минулого року, в І півріччі ц.р. кількість проведених іноземцями заходів скоротилася майже вдвічі. За оцінками експертів, причиною цього є рішення Конгресу США про зменшення обсягів фінансування американських неурядових організацій та фондів, які працюють в Україні (2003 рік -125 млн. дол., 2004 рік - 100 млн. дол.). Сполучені Штати планують і надалі скорочувати розміри виділених коштів. Так, бюджет США на 2005 рік передбачає надати Україні в рамках «Акту на підтримку свободи» 79,5 млн. доларів.
Національний демократичний інститут у 2004 році виділить Комітету виборців України 450 тис. дол. для втілення програми моніторингу президентської передвиборної кампанії, що вдвічі менше суми, яка була визначена НДІ наприкінці 2003 року. Водночас, представники КВУ вважають, що лише для ефективного моніторингу роботи виборчих дільниць у день голосування необхідно близько 170 - 180 тис. дол.
Внутрішньополітичні процеси в Україні привертають значну увагу урядових та недержавних структур ФРН, Великої Британії, Нідерландів, Польщі, а також Євросоюзу, які проводять моніторинг передвиборної ситуації в регіонах України, збирають інформацію щодо фактів порушення владою виборчого законодавства, тиску на представників опозиції та незалежні ЗМІ. У подальшому одержана інформація направляється до міжнародних європейських структур, зокрема Ради Європи та ОБСЄ.
Так, на початку січня Єврокомісія в рамках реалізації програми ТАСІS «Підтримка громадянського суспільства і місцевих ініціатив» виділила КВУ грант у розмірі близько 1 млн. доларів для реалізації проекту «Моніторинг політичної ситуації на рівні місцевого самоврядування, місцевих ініціатив, відстеження процесів навколо здійснення законодавчої реформи, організації роботи інформаційно-консультаційних громадських приймалень під час виборів Президента України 2004 року». Крім того, на проведення семінарів для членів Центвиборчкому України і територіальних виборчих комісій Єврокомісія виділила британській неурядовій організації «Міжнародна служба досліджень виборів» та КВУ грант у розмірі 500 тис. євро.
За останній період часу на території західного регіону, зокрема Львівщини, активно проявляють себе іноземні позаурядові структури (Агентство США з міжнародного розвитку, Міжнародний республіканський інститут, Національний демократичний інститут, Британська Рада, фонди „Відродження», Конрада Аденауера та ін.) діяльність яких можна трактувати як втручання у внутрішні справи України. Активізація діяльності вказаних структур в першу чергу пов'язана з підготовкою до виборів 2004 року та полягає у проведенні різноманітних конференцій, семінарів, круглих столів, спрямованих на моніторинг соціально-політичної та передвиборчої ситуації в Україні з метою створення передумов для подальшого підпорядкування своєму впливу засобів масової інформації регіону, громадсько-політичних структур.
Аналіз стану сучасної внутрішньополітичної ситуації в Україні свідчить про значну активізацію роботи неурядових структур США, які перебувають під фактичним патронатом Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (АМР) при Посольстві США в Україні. Її напрямки, тематика та фігуранти підтверджують намагання структур США та їх політичних спільників привести до влади в Україні представників опозиційних сил. Головна ставка робиться на блок «Наша Україна» та особисту перемогу В.Ющенка на наступних президентських виборах. Представникам «БЮТ», СПУ та КПУ здебільшого відводиться роль з дискредитації всієї вертикалі державної влади та її розхитування в центрі і на місцях.
Американська сторона намагається охопити впроваджуваними Національним демократичним та Міжнародним республіканським інститутами (НДІ та МРІ) США (та іншими неурядовими організаціями) програмами «Вибори та політичні процеси в Україні», «Розвиток парламентаризму в Україні», «Партійне будівництво в Україні», «Розвиток місцевого самоврядування в Україні» практично всі складові внутрішньої політики України.

Характерними особливостями діяльності іноземних недержавних організацій в Україні є:
1. Робота з опозиційними партіями і блоками та їх молодіжними підструктурами у формі проведення конференцій, семінарів, тренінгів з членами центральних та регіональних організацій «Нашої України», «БЮТ» та СПУ (при цьому формально декларується співпраця з усіма впливовими політичними партіями) з питань створення первинних організацій, розробки стратегії діяльності в період проведення виборів, підготовки спостерігачів та членів виборчих комісій, моніторингу матеріалів ЗМІ, налагодження роботи з виборцями, пошуку союзників та координації діяльності з ними. З блоком В.Ющенка тісно співпрацює німецький фонд Конрада Аденауера та Міжнародний фонд «Відродження», який реально підконтрольний Інституту відкритого суспільства Дж.Сороса. До функцій останнього відноситься інформаційна підтримка блоку «Наша Україна» та дискредитація українських посадовців в очах світової спільноти. У цьому ж напрямі працює і міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів».
На вказані проекти лише МРІ США передбачалось виділення до 2 млн. дол. США. Кошторис діяльності українського представництва НДІ на 2003-2004 рр. орієнтовно становить близько 1,4 млн. дол. США.
Для інформаційного забезпечення підтримки кандидатури лідера «Нашої України» на наступних президентських виборах Міжнародний фонд «Відродження» та Посольство США в Україні планували виділити 350 тис. дол. США на створення медіа-холдингу, до складу якого ввійдуть підконтрольні блоку «Наша Україна» електронні та друковані ЗМІ.

2. Робота з представниками органів місцевого самоврядування, яка нібито спрямована на розвиток самостійності областей та формування сильної регіональної еліти, а на практиці призводить до послаблення їх керованості з центру. З цією метою Українське представництво НДІ США використовує досвід спеціалістів Європейського інституту демократії (Польща) для підготовки керівників органів місцевого самоврядування, які є прихильниками блоку «Наша Україна», до проведення майбутніх президентських виборів.

3. Розвиток підконтрольних ЗМІ, призначених для проведення інформаційних акцій шляхом збору інформації щодо проблемних сторін українського суспільства (безробіття, бідність, злочинність, корупція). Зібрані матеріали реалізуються через представників правої опозиції, в першу чергу, народних депутатів України, а також шляхом апелювання до міжнародних структур на предмет здійснення тиску на українську владу. Ще одна функція, яка покладається на ЗМІ - здійснення моніторингу підготовки партій до президентських виборів та формування позитивного іміджу правих опозиційних сил.
З початку 2003 р. Посольством США в Україні реалізується програма «Розвиток українських ЗМІ». Метою проекту є залучення вітчизняних незалежних журналістів до збору інформації за напрямками: свобода слова, дотримання прав людини, моніторинг соціально-політичної обстановки в країні. Загальний бюджет проекту складає 300 тис. дол. США.
Кабельні мережі м. Києва є фактично монополізованими компанією «Воля-кабель». її американський власник М.Блейзер надає інформаційну підтримку В.Ющенку. У кабельних мережах м. Києва розпочато трансляцію програм медіа-холдінгу «НБМ» («5 канал» та «Експрес-інформ» належать П.Порошенку).

4. Посилення ролі українських громадських та неурядових організацій у суспільних процесах, що повинно стимулювати «ініціативу знизу» щодо зміни виборчого законодавства України у вигідному для опозиції напрямку.
За спеціальною угодою про співробітництво НДІ з Комітетом виборців України (КВУ), на програми моніторингу підготовки партій до президентських виборів та виявлення порушень чинного законодавства, вказаному об'єднанню громадян передбачається виділення 242 тис. дол. США. Крім того, КВУ отримує фінансову допомогу в поточному році і від інших закордонних, здебільшого американських, НДО та фондів («Сприяння розвиткові», фонду «Національний внесок у демократію», Інституту відкритого суспільства (Дж.Сорос), фонду «Ч.С.Мотта»), орієнтовно в розмірі 300 тис. дол. США.

Агентство з міжнародного розвитку США
Регіональна місія АМР США в Україні, Молдавії і Білорусії працює з урядовими і неурядовими організаціями цих країн, а також виконавчих партнерів, маючи на меті сприяти процесам демократичного розвитку, реструктуризації економіки й реформам соціального сектору на місцях.

У грудні 2003 року керівництвом Агентства міжнародного розвитку США затверджено програму «Громадський контроль за виборами в Україні», яка реалізовуватиметься за координацією американського фонду «Будинок Свободи», українськими представництвами Національного демократичного та Міжнародного республіканського інститутів США.

Протягом 2004 - 2007 років на реалізацію програми планується виділити 4 млн. 450 тис. доларів США. Її кошторис на 2004 рік становить 1 млн. 650 тис. доларів США.

Програма передбачає надання технічної допомоги українським політичним партіям, громадським об'єднанням, фінансування налагодження ними контролю за виборчими кампаніями, що передбачає підготовку спостерігачів, членів виборчих комісій, передусім територіальних, та проведення з цією метою відповідних тренінгів.

Зокрема, з квітня по вересень було заплановано проведення близько 130 семінарів для представників політичних партій, які братимуть участь у підготовці близько 210 тисяч спостерігачів. Більшість з цих спостерігачів представлятимуть громадські організації, які входять до коаліції громадських організацій «Новий вибір - 2004 рік».

Основну частину коштів передбачалось виділяти на організацію роботи громадських спостерігачів, їх правового захисту. З цією метою будуть залучатися кошти Міжнародного фонду «Відродження», американського фонду «Ч.С.Мотта», «Асоціації американських юристів»
Всього за період співпраці з НДІ за спеціальною корпоративною угодою, яка укладається щороку, КВУ отримав близько 1,7 млн. доларів США. Крім цього, за сприяння керівництва Інституту Комітет отримує кошти від інших американських та європейських неурядових фондів та посольств США, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів тощо.

Під час підготовки та проведення президентської виборчої кампанії 2004 р. в Україні США, Канада та європейські країни (під егідою ОБСЄ) планують витратити близько 7,5 млн. дол. США.
Українські представництва американських неурядових організацій працюватимуть під керівництвом Агентства міжнародного розвитку США (АМР) та в рамках так званого «Форуму закордонних донорів», куди входять Національний демократичний і Міжнародний республіканський інститути, «Дім Свободи», центр «Солідарність», Міжнародний фонд «Відродження».
У 2004 р. основним завданням Форуму є організація діяльності вітчизняних громадських організацій, що спеціалізуються на спостереженні за виборами, зокрема коаліції «Новий вибір». Форум координує разом з місією ОБСЄ в Україні використання можливостей міжнародних спостерігачів, спостерігачів від політичних партій та Комітету виборців України (КВУ).

За фінансування Агентства США з міжнародного розвитку українське представництво неурядової організації «Інтерньюз» (м. Київ, директор І.Куляс) створило в Україні нове інформаційне агентство «Кандидат», діяльність якого в основному направлена на підтримку В.Ющенка під час президентських виборів.
Представництво АМР в Україні зацікавлене у прийнятті Закону України «Про телекомунікації» (пройшов перше читання у ВР України). Згаданий нормативно-правовий акт дозволить отримувати АМР 10 млн. грн. прибутку щорічно.

За результатами проекту «Вибори та політичні процеси» (реалізовується компанією Development Associates Inc.) зроблений прогноз щодо результатів президентських виборів 2004 р. в Україні. У якості можливого розвитку ситуації експерти прогнозують можливість використання владою таких засобів як підкуп голосів, залучення силових структур та укладання політичної угоди з КПУ про прийняття поправок до Конституції. Зроблено висновок щодо неможливості перешкоджання представниками влади процесу реєстрації кандидатів-лідерів на пост Президента у випадку залучення до цього ОБСЄ та ін. міжнародних організацій. З метою більш ефективного впливу на виборчий процес, опозиційним партіям пропонується лобіювати у ВР поправки до Закону України «Про вибори Президента» щодо надання офіційного правового статусу спостерігачів на виборчих дільницях (в поточний час це питання регулюється постановою ЦВК) та складання списку виборців за умов відсутності відповідної реєстраційної бази.

У 2004 р. АМР планувало виділити від 10 до 13 млн. дол. США на реалізацію програм, пов'язаних з виборами Президента України. Кошти будуть спрямовані у таких основних напрямах:
- фінансування діяльності незалежних ЗМІ;
- моніторинг виборчого процесу;
- фінансування досліджень, пов'язаних з виборами;
- організація правової допомоги виборцям;
- проведення для активістів вітчизняних політструктур семінарів з питань організації президентської виборчої кампанії.
Для реалізації зазначеного АМР планує залучити ряд американських неурядових організацій, проекти яких воно фінансує: українські представництва фонду «Девелопмент Ассоціайте», медіа-структури «Інтерньюз», Міжнародного республіканського і Національного демократичного інститутів, а також українську вітчизняну структуру - Комітет виборців України.
У рамках реалізації виборчих програм Агентства з міжнародного розвитку США співробітники організації Development Associates Inc. в Україні проводять роботу, направлену на реалізацію проекту «Сприяння організації виборів в Україні». Тривалість реалізації проекту складатиме 36 місяців, обсяг фінансування – 4,5 млн. дол. США. Метою реалізації проекту є надання Україні технічної допомоги у проведенні прозорих, чесних, демократичних виборів у відповідності з вимогами міжнародних документів та договорів.

Очікується, що офіційним отримувачем технічної допомоги буде Центральна виборча комісія України. При виконанні завдань іншого напрямку співробітники проекту будуть взаємодіяти з Національним демократичним, Міжнародним республіканським інститутами США та Американською асоціацією юристів.
Для розробки законодавчих пропозицій, їх публічного обговорення та громадського впливу на прийняття рішень парламентом проект буде взаємодіяти з Інститутом виборчого права, Українським центром економічних та політичних досліджень ім. Разумкова та Лабораторією законодавчих ініціатив.

Агентство з міжнародного розвитку США та Міжнародний фонд «Відродження» надали Незалежній профспілці працівників ЗМІ України (голова С.Гузь) і вітчизняній громадській організації «Хартія -4» (І.Солдатенко) грант у сумі 424 тис, дол. США на реалізацію в нашій країні проекту «Виборчі газетні додатки», яким передбачено здійснення інформаційної підтримки президентської виборчої кампанії В.Ющенка.

Національний демократичний інститут США
Національний демократичний інститут (НДІ) є некомерційною організацією, діяльність якої офіційно спрямована на зміцнення і розширення демократичних процесів в усьому світі. Залучаючи до своєї роботи міжнародних експертів, НДІ надає практичну допомогу суспільним і політичним організаціям і керівникам, що беруть участь у розвитку демократичних процесів у суспільстві.
Програма НДІ щодо роботи з громадськими організаціями України передбачає допомогу Комітету виборців України, заснованого 1994 р. для спостережень за виборами.

Парламентську програму спрямовано на посилення взаємодії та співпраці як усередині фракцій, так і між ними, а також на надання депутатам допомоги в роботі з виборцями й зміцненні зв'язку депутатів із їхніми партіями.

Програму роботи з політичними партіями України спрямовано на зміцнення реформістських партій, навчання їхніх активістів і посилення взаємодії між центральним керівництвом і місцевими лідерами.

Представництво Національного демократичного інституту міжнародних відносин США (НДІ) США діє в Україні в рамках проектів Агентства міжнародного розвитку США (АМР) «Вибори та політичні процеси в Україні» та «Партійне будівництво в Україні». Його статутом декларується надання вітчизняним політичним партіям так званої «технічної допомоги» в розбудові партійної структури шляхом проведення семінарів, тренінгів, круглих столів, а також індивідуальних консультацій.

Насправді програми інституту направлені на налагодження механізму впливу на розвиток суспільно-політичної ситуації в Україні за допомогою створеного проамериканського лобі у ВР України, підпорядкованих право-опозиційних сил та громадських організацій.

НДІ заснований у 1983 році як дослідницький центр Демократичної партії США, спеціалізується на вивченні чинників, що впливають на ефективність виборчих процесів. Його центральний офіс знаходиться у Вашингтоні (США) головою правління є М.Олбрайт. Українське представництво НДІ започаткувало свою роботу у рамках міжнародної угоди між урядами України і США про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 року як контрактер АМР у вересні 1992 році.

Реальну допомогу співробітники НДІ надають виключно представникам блоку «Наша Україна», БЮТ, СПУ. Їх пріоритетним завданням є створення сприятливого підґрунтя для консолідації опозиційних сил та вироблення стратегії приходу до влади лідера блоку «Наша Україна». З цією метою іноземці розробляють та удосконалюють відповідні політичні технології. Враховуючи заборону законодавством України отримання із - за кордону коштів на діяльність політичних партій у лютому 1994 року НДІ ініціював створення Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» (КВУ), за допомогою якого налагодив канали фінансування діяльності з моніторингу передвиборчих кампаній та виборів всіх рівнів та вивчення факторів, що впливають на розвиток політичної ситуації.

Згідно з даними реєстраційної картки програми у Мінекономіки України основним реципієнтом коштів НДІ є Комітет КВУ, політичні партії, громадські організації. У зв'язку з відсутністю до останнього часу державної реєстрації і статусу юридичної особи інститут не мав права мати власний банківський рахунок, кошти надходять в Україну по банківській мережі «WESTERN UNION» (банк «Правекс»), що контролюється іноземною стороною на особистий рахунок директора представництва, який самостійно ними розпоряджається. КВУ отримує їх у вигляді благодійної допомоги, податки сплачують лише із заробітної плати. Український персонал офісу НДІ зареєстрований як приватні підприємці, які сплачують уніфікований податок (до 170 гривень на рік).

Фінансування діяльності НДІ здійснює АМР США, яке також координує супутню роботу у вказаному напрямку більшості американських неурядових організацій в Україні. Також кошти надходять від Фонду підтримки демократії, фондів «Національний внесок в демократію», «Ч.С.Мотта» тощо та приватних джерел.
З вересня 1992 р. по грудень 1997р. представництвом НДІ в Україні було використано 7,5 млн. американських доларів., протягом 1998 р. та до цього часу бюджет програм інституту в Україні складав по 2 млн. доларів США щорічно.

В період парламентської виборчої кампанії 2002 року під контролем НДІ активісти КВУ на кошти американських фондів «Національний вклад в демократію» та «Ч.С.Мотта», посольств Німеччини та Великої Британії підготували та організували роботу на виборчих дільницях близько 24 тис. спостерігачів, які виступали в якості кореспондентів газети КВУ «Точка зору». Окремо Комітет за фінансової підтримки іноземців започаткував діяльність 225 довготривалих спостерігачів, які з того часу постійно відслідковували розвиток політичної ситуації в державі та виявляли чинники, що впливали на неї. Для визнання, у разі вказівки з-за кордону, парламентських виборів недемократичними або корегування їх результатів вони були готові оприлюднити виявлені і задокументовані факти порушень чинного законодавства.

Організація і проведення паралельного підрахунку голосів як засіб невизнання опозицією результатів виборів всіх рівнів, методика обробки в подальшому громадської думки з метою виправдання перед міжнародною спільнотою спровокованих масових безпорядків, направлених на так звану «ненасильницьку» зміну влади, входить до розроблених фахівцями НДІ політичних технологій, що нещодавно використовувались у Грузії.
Протягом 1999 — 2002 років іноземцям не вдалося реалізувати свої інтереси під час минулих парламентських і президентської виборчих кампаній.

У поточний час НДІ - КВУ, враховуючи рішуче реагування державної влади України на проблеми іноземної присутності, створення Тимчасової слідчої так званої «грантової» комісії ВР України, розробляють сценарії тиску міжнародної спільноти на результати президентських виборів в Україні та налагоджують можливості визнання сфальсифікованими органами влади результати виборів Президента України у разі не обрання їхнього ставленика.

Керівники українського представництва НДІ та КВУ досягли відповідних принципових угод про співпрацю з місією ОБРЄ в Україні. Іноземці здійснюють підготовку 150 тис. «уповноважених з питань виборів» від блоку «Наша Україна», і по ЗО тис. від «Батьківщини» та СПУ. Передбачається, що вказані особи повинні отримати більшість у всіх територіальних виборчих комісіях. Вони та представники КВУ, міжнародні спостерігачі вбачаються як актив кандидата на цю посаду від «демократичних» сил. Їхні висновки про дійсність голосувань повинні стати вирішальними та загалом слугувати підставою винесення висновку про результати виборів.

Новий керівник програм для політичних партій НДІ/Київ - Дейвід Деттман. Основною причиною зміни в штатній структурі київського офісу НДІ, за словами регіонального директора НДІ/Київ А.Кацоріса, є скорочення обсягів фінансування. У зв'язку з цим замість двох працівників, що відповідали за організацію та здійснення навчальних курсів для політичних партій, було призначено одного. Раніше Д.Деттман був директором департаменту політичного консалтинґу американської корпорації «Арістотель Інтерншнл Інк.», що організовує передвиборчі перегони в США. Зокрема, відомо про участь Д.Деттмана в підготовці до президентських перегонів у США, виборів для кількох конгресменів і сенаторів, у політичному консультуванні американських корпорацій тощо.

Під час зустрічі координатора роботи з політичними партіями українського представництва НДІ США Д.Деттмана з керівником відділу з роботи в регіонах виборчого штабу блоку «Наша Україна» П.Качуром були порушені питання надання інститутом подальшої допомоги в організації президентської виборчої кампанії В.Ющенка та питання збору підписів проти запропонованих Главою держави та О.Морозом пропозицій про вибори Президента України українським парламентом. Також досягнута домовленість щодо початку проведення на кошти НДІ семінарів для підготовки спостерігачів на виборчих дільницях. Особлива увага приділятиметься відпрацюванню механізму ідентифікації підписів та складанню бази даних прибічників лідера блоку «Наша Україна».
Голова ради директорів НДІ США М.Олбрайт дала вказівку налагодити механізм нейтралізації застосування українською владою можливостей «адмінресурсу» з метою протидії розгортанню президентської виборчої кампанії В.Ющенка. Це пов'язано з отриманням українським представництвом НДІ копії інструкції, нібито, підписаної представником Адміністрації Президента України щодо дій керівників місцевих органів виконавчої влади по запобіганню зустрічей з виборцями та доступу до ЗМІ В.Ющенка під час його виїздів в регіони України. У зв'язку з цим, директор представництва НДІ в Україні А.Кацоріса повинен домовитися з керівниками блоку «Наша Україна» Б.Тарасюком і О.Рибачуком про підготовку ними матеріалів щодо фактів утисків опозиції в Україні.

Д.Деттман заявив про ймовірне посилення найближчим часом контролю з боку українських правоохоронних органів за його співпрацею з опозиційними політструктурами в нашій країні.
Д.Деттман з ЗО жовтня по 2 листопада 2003 р. у м. Києві провів для активістів білоруських опозиційних політструктур «Білоруській народний фронт» і «Народна громада» семінар на тему «Партійне будівництво опозиційних сил в умовах тоталітарного режиму».
Київський офіс НДІ планував після 1 січня 2004 р. провести візит делегації представників блоку «Наша Україна» на чолі з Б.Тарасюком чи О.Рибачуком в США. В ході візиту планувалось проведення зустрічей з представниками урядових органів США (державний департамент, адміністрація президента) та організація брифінгу в представництві НДІ, під час якого члени української делегації дадуть оцінку передвиборчій кампанії, діям діючої влади та ситуації із З МІ в Україні. Необхідність організації візиту пояснювалась представниками НДІ спробами української влади завадити зустрічам В.Ющенка з виборцями в регіонах України. На думку представників НДІ, В.Ющенко не має доступу до ЗМІ та населення, а його візити в регіони країни знаходяться під загрозою зриву.

Під час президентської кампанії 2004 р. НДІ США має намір надавати підтримку опозиційним силам України за напрямами:
робота з членами регіональних представництв вказаних політструктур; проведення політичних тренінгів для членів політичних парті
Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале