Хмара про рішення КСУ: Всі юристи бачили, що це не відповідає Конституції, але…
24.06.2019 08:34

Проведення виборів влітку в Україні є абсолютно безпрецедентним явищем, адже це абсолютно несприйнятлива пора для волевиявлення. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український націоналіст і політичний діяч, радянський дисидент, один із засновників Української республіканської партії, Герой України Степан Хмара.

За словами нашого співрозмовника, на сьогоднішній день навряд чи можна сказати, хто насправді виграв від того, що Конституційний суд України визнав рішення президента про розпуск парламенту конституційним.

«Я думаю, тут важко говорить про переможців. Всі юристи бачили, що це не відповідає Конституції, але дуже хитрий КСУ може виправдати що завгодно. Там був інший проект, але він набрав меншість, тому що 5 голосували проти. Але тим не менш, рішення прийняте, і його виконувати треба», - зазначає експерт.

В той же час, додає Хмара проведення виборів влітку в Україні є абсолютно безпрецедентним явищем, адже це абсолютно несприйнятлива пора для волевиявлення.

«Можна прогнозувати, що явка не буде такою, якою б мала бути стосовно молодшого і середнього віку виборців. Поживемо - побачимо. Звичайно, ця Рада мала інакше поводитися і не провокувати на це. Але що є, то є вже», - резюмував наш співрозмовник.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале