У Російській православній церкві відмовилися коментувати фото з молодими людьми в купальниках на яхті «Паллада», що належить Московському патріархові Кирилу.

За словами користувача, який опублікував кадри в Twitter, фотографії судна зроблені 23 червня, пише Третє ОКО.

ЗМІ повідомляють, що яхта «Паллада» досі перебуває на балансі Московської Патріархії і вважається головним плавзасобом Патріарха Кирила (Гундяєва), повідомляє “Портал-Credo.Ru”.

Заступник голови Відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Московського Патріархату Вахтанг Кипшидзе розповів радіостанції «Говорить Москва» 1 липня, що не знає про фотографії і про те, хто може користуватися яхтою.

«Мені про це нічого не відомо», – заявив він.

Компанія «Лукойл» передала в дар Московської Патріархії яхту «Паллада» ще в 2005 році. Про це «Коммерсанту» розповів прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. За даними ЗМІ, вартість яхти оцінюється в 4 мільйони доларів.

У 2011 році у прес-службі Патріарха уточнили, що яхта знаходиться на балансі Московської Патріархії, проте відмовилися розголошувати вартість обслуговування.

На фото, зроблених в Москві 23 червня, зафіксовано, як на патріаршому плавзасобі розважається компанія молоді. Особливу увагу привернула дівчина у відвертому бікіні.

Користувачі соцмереж пишуть, що молода красуня – черниця, яка рятується від літньої спеки. Втім, існують і інші версії.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале